YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018 23:06 - Güncelleme: 21 Eylül 2018 23:10

Ay Balık burcuna geçiyor

Bugün 22 Eylül Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Kova burcundaki Ay sabah ve öğle saatlerinde boşlukta ilerleyecek. Bugün önceden belirlenmiş programlara uymakta zorlanabiliriz; daha özgür ve bireysel davranabiliriz. Arkadaşlarımız, sosyal faaliyetler, organizasyonlar ilgi alanımıza girebilir.

Ay 15:26’da Balık burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün duygusal ve hassas enerjiler yoğunlaşacak. Ruh halimiz inişli çıkışlı ve melankolik olabilir.

Ay akşam saatlerinde Uranüs ve Satürn ile uyumlu görünüm yapacak. Duygusal enerjimizi ve sezgisel gücümüzü özel ve sosyal ilişkilerimizde verimli olarak kullanabiliriz. Yakın ilişkilerimizde keyif ve huzur duyacağımız şartlar oluşabilir.

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda ilerleyecek olan Merkür bu dönemde ilişkiler ve sosyal konularda daha dengeli ve yapıcı iletişim kurmamıza imkan verebilir. Hak, hukuk, adalet ve diplomasi ile ilgili konular zihnimizi meşgul edebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Balık burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro