YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017 00:09 - Güncelleme: 19 Mayıs 2017 00:13

Ay Balık burcuna geçiyor

Bugün 19 Mayıs Cuma... Venüs günündeyiz...

Kova burcundaki Ay son dördün fazında. Ay sabah 03:33’de Boğa burcundaki Güneş ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek. Kısa süreli bir boşluktan sonra Ay 06:53’de Balık burcuna geçecek.

Ay sabah ve öğle saatlerinde Boğa burcundaki Merkür ile uyumlu görünüm yapacak.

Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurabileceğimiz bu saatlerde iş ve özel ilişkilerimizde başarı elde edebiliriz. Sezgilerimiz bize yardımcı olabilir.

Koç burcundaki Uranüs ve Yay burcundaki Satürn arasında oluşacak üçgen açı bilim, teknoloji, iş ve akademik konularda uzun vadeli sağlam temeller oluşturmamıza yardım edebilir.

Venüs ve Jüpiter arasında oluşacak karşıt açı ise arzularımızı güçlendirerek kişisel hedeflerimizi büyütmemizi sağlayabilir. Finansal risklere daha kolay girebilir, aşırı para harcayabiliriz. Bunu dengelemeye çalışmalıyız.

Akşam saatlerinde duygusal hassasiyetimiz artabilir. Hassas ve alıngan olabileceğimiz bu saatlerde yalnız kalmak ve manevi alana yönelmek faydalı olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Balık burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro