YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2018 00:55 - Güncelleme: 10 Ağustos 2018 00:59

Ay Aslan burcuna geçiyor

Bugün 10 Ağustos Cuma... Venüs günündeyiz...

Güne Yengeç burcunda boşlukta başlayan Ay sabah 07:17’de Aslan burcuna geçecek.

Bu geçişin hemen ardından Ay Kova burcundaki Mars ve Boğa burcundaki Uranüs ile dik açı açı yapacak. Sabah saatlerinde zihinsel ve fiziksel enerjimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Çabuk sinirlenebilir, dürtüsel ve tepkisel davranabiliriz. Sabırsız ve hızlı eylemler zarar veebilir, dikkat etmeliyiz.

Yarın doğacak yeniay öncesinde geçtiğimiz ayın konularını gözden geçirebilir, düzenlemeler yapabiliriz. Gelecekteki yeni hedef ve projelerimize odaklanıp, plan yapmamız da mümkün.

Öğle saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Daha huzurlu ve uyumlu olabileceğimiz bu saatlerde iş ve özel ilişkilerimizde keyifli gelişmeler olabilir. Güzellik, estetik, sanat ve sosyal kavramlarda daha verimli sonuçlar alabiliriz.

Bugün Venüs ve Satürn arasında etkinleşen dik açı ilişkiler, aşk, sevgi ve sosyal sorumluluklar ve maddi alanlardaki konulara daha ciddi ve sorumlu yaklaşmamıza imkan verebilir. Özel ve sosyal ilişkilerde olgun yaştaki kişilerin üzerimizdeki etkisi artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro