YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2018 00:33 - Güncelleme: 20 Temmuz 2018 00:36

Ay Akrep burcuna geçiyor

Bugün 20 Temmuz Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay 04:12’de Akrep burcuna geçecek. Akrep burcunda ilerleyen Ay önümüzdeki iki güne yoğun ve derin duygular verebilir. İç dünyamıza yönelebilir, manevi ve ruhsal konularla ilgilenebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile karşıt açıda olacak. Huzursuz ve stresli hissedebiliriz. Kuşku, şüphe ve kıskançlık gibi duygular sosyal ilişkilerde zorlayıcı olabilir. Özellikle bayanlarla olan ilişkilerimizde daha dengeli ve anlayışlı olmalıyız. Bazı ani gelişmeler günlük planlarımızı değiştirebilir.

Öğle saatlerinde Ay, Kova burcundaki Mars ile kare açı yapacak. Çabuk öfkelenebilir, sabırsız, ani tepkiler verebiliriz. Bu saatlerde kaza ve sakarlıklara karşı da temkinli olmalıyız. Oğlak burcundaki Satürn’ün olumlu açısı sağduyulu ve mantıklı davranmamıza imkan verebilir.

Akşam saatlerinde Ay, Başak burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Daha huzurlu ve uyumlu olabileceğimiz gece saatlerinde sevdiğimiz kişilerle birlikte zaman geçirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Akrep burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro