eposta yazdır zoom+ zoom-

Avrupa Komisyonu Başkanından Türkiye'ye tehdit!

Avrupa Komisyonu Başkanından Türkiye'ye tehdit!

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Türkiye ile ilgili kaleme aldığı makalede, "Eğer idam gelirse AB kapısı kapanır" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-07-2017 12:39 - Güncelleme: 16-07-2017 12:39

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde "idam isteriz" sloganlarının ardından yaptığı açıklamada, "Biz hukuk devletiyiz İdam, parlementoya gelir. Sonrasında da bana gelirse, ben de bunu onaylarım. Çünkü şehit ailelerinin evlerine gittiğimde, gazilerimizi evlerinde ziyaret ettiğimde görüyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor." demişti.

Erdoğan'ın idam yasasına onay vereceğini bir kez daha belirtmesinin ardından Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Alman Bild am Sonntag gazetesine Türkiye ile ilgili bir makale yazdı.

"AB KAPISI KAPANIR''

Juncker "Eğer İdam cezası geri gelirse bu durum Ankara’nın AB üyeliğine girmek için kapıyı kapatması anlamına gelir" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Avrupa Komisyonu Başkanından Türkiye'ye tehdit! haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR27 YORUM
  • Hakan ERDEM 16 Temmuz 2017 17:53 Vakti zamanında 'Çağdaş Uygarlıklar Seviyesine Ulaşmak' uğruna çıktığımız bu yolda, 60 yıldır oyalandığımızı, uyutulduğumuzu, kandırıldığımızı bilerek, bugün sadece ve sadece ekonomik ilişkilerimiz zarar görmesin diye AB kapısında bekleşip duruyoruz. AB ülkeleri ile güçlü ticari bağı olan büyük şirketlerimiz batmasın, ekonomimiz yara almasın diye. İşte en önemli sebep budur. Önce iğneyi kendimize batıralım; biz de milletçe yeterince çalışkan değiliz. Üreten, kendi kendine yeten bir ülke değiliz. Herşeyimiz 'ithal'. AB kapısında bir 60 yıl daha beklemek istemiyorsak, üreten ve kendi kendine yeten bir ülke konumuna gelmeliyiz. İşte o zaman AB 'ye 'hadi ordan' diyebiliriz.

    CEVAP YAZ 0 3
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro