Atatürk'ün uzaydan geldiğini düşünüyorum

Mustafa Kemal'in ölüm yıldönümü olan 10 Kasım yaklaşırken İzmir'de yayın yapan bir televizyon kanalı, sokağa, "Nasıl bir Türkiye'de yaşamak isteriniz?" sorusunu yöneltti. Sokak röportajında İzmirli laikçi bir teyze, Mustafa Kemal için "uzaylı" benzetmesi yaptı.

"Nasıl bir Türkiye'de yaşamak isterdiniz" sorusunu sorarak mikrofonu halka yöneltti. Soruya muhattap olanlardan biri, "Şuanki Türkiye'de yaşamak istemem" cevabını verdi. Bunun üzerine açıklamasını sürdüren laikçi teyze, "Atatürk'ün bize emanet ettiği bütün düşünceler, emanet ettiği ve onun yolunda yürümemiz gereken bütün herşeyi tasvip ediyorum ve Atatürk'ü çok özlüyorum" dedi.

Sözlerinin hemen arkasından Mustafa Kemal'in uzaydan geldiğini belirterek "Onun gibi bir lider gelecek mi, gelmeyecek mi bilemiyorum. Ben onun uzaydan geldiğini düşünüyorum." dedi.

  • Güncel 08 Kasım 2018 13:21
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Atatürk'ün uzaydan geldiğini düşünüyorum videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 08 Kasım 2018 14:16 UZAY DEĞİL MARSTAN GELDİ

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro