eposta yazdır zoom+ zoom-

Atatürk Havalimanı'nda trafik yoğunluğu

Atatürk Havalimanı'nda trafik yoğunluğu

Atatürk Havalimanı'nda askeri nakliye uçağı iniş sırasında lastiğinin patlaması sonucu yoğunluk meydana geldi. Havalimanındaki iniş ve kalkışlar, diğer pistten kontrollü olarak yapılırken hava trafiğinde aksamalar yaşandı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-01-2019 20:54 - Güncelleme: 10-01-2019 20:54

Atatürk Havalimanı'nda, askeri nakliye uçağının piste inişi sırasında lastiğinin patlaması nedeniyle yoğunluk meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Bandırma'dan Atatürk Havalimanı'na gelen askeri nakliye uçağının inişi sırasında lastiği patladı. Uçak, bu nedenle pistin ortasında durdu.

Uçaktaki yüklerin boşaltılması sırasında pist, hava trafiğine kapatıldı. Havalimanındaki iniş ve kalkışlar, diğer pistten kontrollü olarak yapıldı.

İçindeki yüklerin boşaltılmasının ardından, askeri uçak pisten kaldırıldı. Çalışmalar sırasında yoğunluk meydana gelen hava trafiği daha sonra normale döndü.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Atatürk Havalimanı'nda trafik yoğunluğu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro