Aşklarını setlerden seçen ünlüler

Aşklarını setlerden seçen ünlüler

Bazen oyuncular oynadıkları senaryolardan öylesine etkileniyorlar ki gerçek hayatla kurgu birbirine karışıyor. 'Rol gereği' derken mesai arkadaşlarına gerçekten aşık olabiliyorlar. Bazıları da tesadüf bu ya sadece aynı sette çalıştıkları kişilere aşık oluyorlar. İşte her dizi setinde başka bir aşk yaşayanlar.

Aşklarını setlerden seçen ünlüler

Aşkı hep dizi setlerinde bulan ünlülerden bir Tuba Büyüküstün... Sonunda yine bir rol arkadaşıyla Gönülçelen dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği Onur Saylak ile evlendi. Çiftin bir süre sonra ikiz bebekleri olacak.

Aşklarını setlerden seçen ünlüler

Son bir kaç yılda kariyerindenhızlı bir yükselişe geçen Büyüküstün'ün özelhayatı da epey hareketli... Güzel yıldızın en büyük özelliği ise aşklarını genellikle dizi setlerinden seçmesi..

Aşklarını setlerden seçen ünlüler

Büyüküstün ilk başrolünü oynadığı Ihlamurlar Altında dizisinde senaryo gereği inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Bülent İnal ile gerçek hayatta da birliktelik yaşadı. Hatta çift, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Bay ve Bayan Smith filminin tanıtım pozlarıyla objektifler karşısına geçti.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro