eposta yazdır zoom+ zoom-

Aşkın Nur Yengi'ye sürpriz

Aşkın Nur Yengi'ye sürpriz

Konya’nın Akşehir ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi hayranlarına keyifli anlar yaşattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-07-2012 10:32 - Güncelleme: 25-10-2015 22:16

Ünlü sanatçıya sahnede doğum günü sürprizi yapıldı.

Akşehir Kirazı Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Akşehir Açık Hava Tiyatrosu’nda bir konser veren , albümlerindeki birçok parçayı seslendirirken, konserinin neredeyse yarısından fazlasını seyircinin arasında şarkı söyleyerek geçirdi.

Sempatik tavırları ve güzel sesiyle Akşehirliler’in gönlüne taht kuran Aşkın Nur Yengi, İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı ile birlikte bir şarkıda da düet yaptı. 20 yıl önce Akşehir’de bir konser verdiğini ve o zamanlar gazoz şişesini çalarak akıllarda kaldığını söyleyen Aşkın Nur Yengi, bir ara gazoz şişesini alıp içine su doldurup bir enstrüman haline getirip çalarak şov yaptı. Küçük bir izleyiciyi de sahneye çağırıp şişeyi çalmasını isteyen sanatçı küçük kızın birkaç denemeden sonra şişeyi çalmayı başarması üzerine ‘Sen benim ekmeğimi elimden alacaksın, onun için hafif hafif yaylan bakalım’ diye espri yaptı.

Konser verdiği gün aynı zamanda doğum günü olan sanatçı için sürpriz doğum günü partisi yapıldı. Akşehir Belediyesi tarafından kiraz şeklinde yaptırılan pastayı görünce büyük şaşkınlık yaşayan sanatçı, pastayı ilçe protokolü ile birlikte binlerce kişinin önünde kesti. Aşkın Nur Yengi’ye konser sonunda Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul tarafından plaket verildi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Aşkın Nur Yengi
AŞKIN NUR YENGİ KİMDİR?

3 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini Erenköy İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ortaokul öğrenimine Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda çello öğrencisi olarak başladı, 11 yıllık öğrenim s

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro