eposta yazdır zoom+ zoom-

Arif Sağın gelini AK Partiyi çıldırttı

Arif Sağın gelini AK Partiyi çıldırttı

Hacı Bektaş Veli Sosyal Kültürel Eğitim Derneği'nin konserinde sahneye çıkan Pınar Sağ öyle laflar etti ki AK Parti çıldırdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-05-2010 18:13 - Güncelleme: 21-05-2010 18:13

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Hacı Bektaş Veli Sosyal Kültürel Eğitim Derneği'nin düzenlediği konserde sahneye çıkan 'ın gelini Pınar Sağ, "Bizim cemevlerimizi cümbüş evi sayanlara, Deniz Gezmiş'i asanlara inat, bizler Pir Sultan Abdal'ın torunları olarak buradayız. Birilerinin sahte açılımlarının farkındayız" deyince, AK Partili Belediye Başkanı Ali Ertem ile çok sayıda AK Partili konseri terk etti.

Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Sosyal Kültürel Eğitim Derneği, Amfi açık hava tiyatrosunda konser düzenlendi.

Konsere AK Parti Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti İlçe Başkanı Sait Yazı, Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Sosyal Kültürel Eğitim Derneği Başkanı İsmail Doğaroğlu, partililer ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Konuşmalardan sonra daha önce de terör örgütü TİKKO'nun kurucusu İbrahim Kaypakkaya'yı övmek iddiasıyla ifade veren Arif Sağ'ın türkücü gelini Pınar Sağ sahneye çıktı.

Sahnede davetlilere seslenen Sağ, "Bizim cemevlerimizi cümbüş evi sayanlara, Deniz Gezmiş'i asanlara inat, bizler Pir Sultan Abdal'ın torunları olarak buradayız. Birilerinin sahte açılımlarının farkındayız" sözleri salonda buz gibi bir hava estirdi.

Bu sözlerin ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, İlçe Başkanı Sait Yazı'nın da aralarında bulunduğu 10'a yakın AK Partili konseri terk ederek bu sözleri protesto etti.

AK Partililerin konseri terk etmesinin ardından eleştirilerini sürdüren Pınar Sağ, "Bizi savunan yitirdiğimiz tüm yazarlara, Ankara'ya tokat atarcasına uğurlar olsun" diyerek 'Uğurlar Olsun' adlı şarkıyı söyledi.

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Pınar Sağ'dan sonra eşi Tolga Sağ şarkılarını seslendirdi. Son olarak sahneye Faruk Demir çıktı ve konserin sonunda 10 Yıl Marşı çalındı ve hep bir ağızdan söylendi.

Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Sosyal Kültürel Eğitim Derneği Başkanı İsmail Doğaroğlu ise salonu terk eden AK Parti Belediye Başkanı Ali Ertem ve AK Parti İlçeTeşkilatını ayrı ayrı ziyaret etti ve yaşanan olaydan üzüntü duyduklarnı söyledi.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Arif Sağ
ARİF SAĞ KİMDİR?

Türk Halk Müziği'nin usta ismi Arif Sağ, akciğer kanseri hastalığı ile boğuşuyor. Peki kimdir Arif Sağ aslen nerelidir? Arif Sağ'ın eşi Yıldız Sağ, çocukları Aslı ve Tolga Sağ ile torunları hakkında merak edilenler. ARİF SAĞ NERELİ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro