eposta yazdır zoom+ zoom-

Arif Sağ CHP'nin başına kimi istedi?

Arif Sağ CHP'nin başına kimi istedi?

Türk Halk Müziği Sanatçısı Arif Sağ, CHP'nin gidişatını iyi bulmadı. Sanatçı CHP'nin başına gönlündeki adayı açıkladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-09-2012 10:17 - Güncelleme: 25-10-2015 19:06

Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki CHP’nin durumunun iyi olmadığını söyleyen sanatçı , “Ahmet Necdet Sezer CHP’nin başına geçseydi parti daha iyi bir konumda olurdu” iddiasında bulundu.

Yaz tatilini Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde geçiren Türk Halk Müziği Sanatçısı Arif Sağ, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Milletvekilliği yapan Sağ’a, gazeteciler CHP’nin gidişatını sordu. Bunun üzerine Sağ, CHP’nin şu an durumunun iyi olmadığını söyledi. 

GEÇ KALINMIŞ DEĞİL

Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in CHP’nin genel başkanı olmasının partinin gücünü artıracağını iddia eden Sağ “Eğer zamanında gidip evinin kapısında CHP’liler sabahlara kadar nöbet tutup, onu ikna ederek partinin başına geçmesini sağlasalardı, parti büyük bir güç kazanırdı. Necdet Sezer, Türk siyaseti için bir kazanımdır. Eğer CHP’nin başında olsaydı CHP daha iyi yerlere gelirdi. Geç kalınmış değil” dedi.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Arif Sağ
ARİF SAĞ KİMDİR?

Türk Halk Müziği'nin usta ismi Arif Sağ, akciğer kanseri hastalığı ile boğuşuyor. Peki kimdir Arif Sağ aslen nerelidir? Arif Sağ'ın eşi Yıldız Sağ, çocukları Aslı ve Tolga Sağ ile torunları hakkında merak edilenler. ARİF SAĞ NERELİ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro