eposta yazdır zoom+ zoom-

Arda Turan'ın 2 milyon liralık yeni oyuncağı

Arda Turan'ın 2 milyon liralık yeni oyuncağı

Arda Turan, önceki gün bir dargın bir barışık sevgilisi Aslıhan Doğan’la Bebek’teydi. Yıldız futbolcu, sevgilisiyle yeni aldığı 2 milyon lira değerindeki Mercedes AMG GT Roadster model otomobiline binerek uzaklaştı. Arda Turan’ın arabasının plakasının soyadının baş harfini simgelediği görüldü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2018 09:37 - Güncelleme: 08-02-2018 09:37

Dünya devi Barcelona’dan Medipol Başakşehir’e transfer olan milli futbolcu Arda Turan, önceki gün bir dargın bir barışık sevgilisi Aslıhan Doğan’la Bebek’teydi.

Sevgilisi Aslıhan Doğan ile baş başa kahvaltı yaptığı sırada takım arkadaşı Emre Belözoğlu, Arda Turan’ın kahvaltı yaptığı mekana geldi.

Kapıda gazetecileri gören Belözoğlu, "Hayırdır beni mi bekliyorsunuz?" diye takıldı. Mekanda takım arkadaşı Arda Turan’ın olduğunu öğrenen futbolcu, "Dünden beri görüşmüyorduk, iyi oldu" diye espri yaptı.

ARDA TURAN KONUŞMADI
Yarım saat sonra çıkış kapısında görülen Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan ile imam nikahı kıydıkları iddiası hatırlatılınca, "Teşekkür ederim, konuşmayacağım” diyerek soruları geri çevirdi.

DEĞERİ 2 MİLYON LİRA
Yıldız futbolcu, sevgilisiyle yeni aldığı 2 milyon lira değerindeki Mercedes AMG GT Roadster model otomobiline binerek uzaklaştı. Arda Turan’ın arabasının plakasının soyadının baş harfini simgelediği görüldü.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Arda Turan'ın 2 milyon liralık yeni oyuncağı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro