eposta yazdır zoom+ zoom-

AP'den Türkiye mesajı: Çok olumlu bir adım

AP'den Türkiye mesajı: Çok olumlu bir adım

Avrupa Parlamentosu Başkanı Antonio Tajani, sosyal medya hesabından, "Türkiye'de iki Yunan askeri serbest bırakıldığı için mutluyum. AP için bir endişeydi ve bunu takip ediyordum. İlişkilerin gelişmesi için çok olumlu bir adım olduğuna inanıyorum." dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-08-2018 20:53 - Güncelleme: 15-08-2018 20:53

Avrupa Parlamentosu Başkanı Antonio Tajani, sosyal medya hesabından " Türkiye'de iki Yunan askeri serbest bırakıldığı için mutluyum. AP için bir endişeydi ve bunu takip ediyordum. İlişkilerin gelişmesi için çok olumlu bir adım olduğuna inanıyorum." dedi.

AB Komisyonunun Göç, İçişleri ve Vatandaşlıktan Sorumlu Komiseri Dimitris Avramopoulos da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Türkiye'deki iki Yunan askerinin geri dönüşünü dört gözle bekliyoruz. Türkiye ile Yunanistan ve bir bütün olarak AB arasındaki ilişkiler için önemli bir adım." ifadesini kullandı.

AB Komisyonu Başkanı Jean- Claude Juncker de daha önce Yunan ordusuna mensup iki askerin tahliye edilmesinden memnuniyet duyduğunu ifade etmişti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AP'den Türkiye mesajı: Çok olumlu bir adım haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • MİSAFİR 15 Ağustos 2018 23:14 NE DEMİŞLER ? AFFEDERSİNİZ -AYIDAN POST -- GAVURDAN DOST ASLA OLMAZ..HER ÜLKE KENDİ MENFEATI İÇİN HER TÜRLÜ KONUŞUR AMA İŞ İCREATA DÖNDÜĞÜNDE GAVURLUĞUNU HER ZAMAN YAPAR..

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro