eposta yazdır zoom+ zoom-

Ankara'daki patlamaya Kurtulmuş yorumu

Ankara'daki patlamaya Kurtulmuş yorumu

HAS Parti Genel Başkanı Kurtulmuş, patlamada yaralanan vatandaşları ziyaret etti!

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-09-2011 20:20 - Güncelleme: 14-10-2015 06:56

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Ankara'daki patlamada yaralanarak Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretinin ardından hastaneden ayrılırken gazetecilere açıklama yapan Kurtulmuş, patlamada hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.

Yaralılardan 2-3'ünün durumunun ağır olduğunu ve yaralılar arasında bu akşam ameliyata alınacaklar bulunduğunu bildiren Kurtulmuş, ''İnşallah en kısa zamanda bütün yaralı yurttaşlarımızın hepsi taburcu olurlar'' dedi.

Olayın en kısa zamanda aydınlatılması gerektiğine işaret eden Kurtulmuş, ''Böylece, kamuoyu olayın mahiyetiyle ilgili bilgiye kavuşmuş olur. Ankara'nın en işlek yerlerinden birindeki böylesine bir patlamaya sonuçları itibariyle baktığınızda, 'yine çok şükür' denilebilecek, bir facianın eşiğinden dönülmüş olması da teselli vesilesi'' diye konuştu.

Kurtulmuş, bir gazetecinin, olayın bir terör saldırısı olduğu yönünde değerlendirmeler bulunduğunu anımsatması üzerine de ''Şu anda bizim öyle bir şey söyleme yetkimiz de hakkımız da yok. İnşallah bir terör saldırısı değildir, ümit ediyorum ki sıradan, adli bir vakadır, patlamadır'' değerlendirmesinde bulundu.

 

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro