eposta yazdır zoom+ zoom-

Ankara Emniyeti'nde deprem devam ediyor!

Ankara Emniyeti'nde deprem devam ediyor!

Ankara Emniyet Müdürlüğünde bugün iki müdür yardımcısının görev yeri değiştirilmişti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-12-2013 13:40 - Güncelleme: 25-10-2015 17:40

Toplum Destekli Polislik Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı İsmail Öztürk ile Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğünden sorumlu Müdür Yardımcısı Lokman Kırcılı, görevlerinden alınıp Polis Akademisine tayin edildiler. Yerlerine Polis Akademisinde görevli Bülent Kantar ile Cem Akgün getirilmişti.

BİR HAFTA ÖNCE GÖREVLERİNDEN ALINMIŞLARDI

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden sorumlu olan İsmail Öztürk ile Terörle Mücadele Şubesinden sorumlu olan Lokman Kırcılı, bir hafta önce bu görevlerinden alınmıştı.

Son olarak, Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü'nden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Arif Canlı ve Personel Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Karaca, görevlerinden alınarak pasif görevlere verildi. Görevden almaların bazı şube müdürlükleri ile il emniyet müdür yardımcılarına da uzanacağı ifade edildi.

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ankara Emniyeti'nde deprem devam ediyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • yörükoğlu 23 Aralık 2013 17:05 HIRSIZLAR yöneticiler olunca polisleri, savcıları görevden alıyorlar, bir tarafta da bağırıyorlar olsuzluk varsa sonuna kadar gideceğiz diye. yahu madem o kadar kendinizi güvewneiyorsunuz, olayı soruşturan savcı ve polisleri niye görevden alıyorsunuz. yahu bunlar tavuk kümesine bekçi olmuş tilki sanki. yöneticilerine haber vermedi diye meydanlarda konuşuyorlar yahu hırsız zaten yöneticisi, hırsıza bakanım, müdürüm yarın senin oğlunu tutuklayacağız, senide takip ediyoruz bilgin olsun mu diyeceklerdi. hırsızlar ve eşkiya hükümdar olmuş

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro