eposta yazdır zoom+ zoom-

Amerikan bayrağına sarılan Can Dündar'dan açıklama

Amerikan bayrağına sarılan Can Dündar'dan açıklama

Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmen Can Dündar, ABD bayrağına sarılı halde çekilen fotoğrafıyla ilgili açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-02-2018 13:31 - Güncelleme: 14-02-2018 13:31

Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmen Can Dündar, son zamanlarda sosyal medyada ve birtakım haber sitelerinde yayımlanan fotoğrafıylala ilgili bir açıklama yaptı. 

Dündar'ın ABD bayrağına sarıldığını gösteren o fotoğraf şu şekildeydi:

"BATTANİYE NİYETİNE...": Can Dündar, fotoğrafın hikayesini kişisel Twitter hesabından anlattı. Deniz Gezmiş belgeselini hazırladığı sırada, bir sahnede Amerikan bayrağının yakılacağını söyleyen Dündar, dinlenmek için uzandığı sırada, o sahnede yakılacak bayrağı, yönetmen arkadaşının "battaniye" niyetine üzerine örttüğünü belirtti. Dündar, yönetmen arkadaşının, "muziplik" olsun diye de bu anı fotoğrafladığını ifade etti.

"Ama işin bir de korkutucu tarafı vardı: O da fotoğrafın nasıl yandaş basının eline geçtiğiyle ilgiliydi" diyen Dündar, Cumhuriyet gazetesinde yapılan operasyon sonrasında telefonunu polisin aldığını ve yandaş basına bu görüntüyü polislerin servis ettiğini iddia etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Amerikan bayrağına sarılan Can Dündar'dan açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Mustafa 14 Şubat 2018 14:42 Hem korkak, hem kaypak, artı şerefsiz bir vatan hainisin...

    CEVAP YAZ 2 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro