eposta yazdır zoom+ zoom-

Amerika’da yaşam boyu vizyon sahibi ödülü kazandı!

Amerika’da yaşam boyu vizyon sahibi ödülü kazandı!

Her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce saç uzmanı ve saç ürünleri şirketlerinden temsilcilerin katılımıyla Amerika’da gerçekleştirilen HairVision’a bu sene Nova Hair ödül aldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-04-2017 11:43 - Güncelleme: 14-04-2017 11:43

Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami şehrinde her yıl gerçekleştirilen HairVision International etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödül programında, Uluslararası Yaşam Boyu Vizyon Sahibi Ödülü’ne (International Lifetime Visionary Award) Nova Hair’in Kurucusu Ertaç Şensoy layık görüldü.

Her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce saç uzmanı ve saç ürünleri şirketlerinden temsilcilerin katılımıyla Amerika’da gerçekleştirilen HairVision’a bu sene Nova Hair ödül aldı. Şirketin kurucusu Ertaç Şensoy’a verilen bu ödülle ilgili konuşan Şensoy, “Şimdiye kadar aldığımız sertifikalar ve layık görüldüğümüz ödüller bizler için birer gurur madalyası değerinde.” dedi.

Saç sistemleri üreticisi olan OnRite Co. Inc. firmasının Türkiye’deki temsilcisi olan şirket,saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar, erkekler ve çocuklar için kesin çözümler ortaya koyuyor.

SAÇ SEYRELME KONUSUNDA ÇÖZÜMER SUNUYOR

Bütünsel ya da bölgesel saç dökülmelerinin yanı sıra, saç seyrelmeleri konusunda da çözümler geliştirdiklerini söyleyen  Şensoy, “Dünyanın önde gelen kurumları tarafından verilmiş 15’ten fazla sertifikaya sahibiz. “American Hair Loss Council" tarafından, dünyada sadece 14 kişiye verilen master sertifikası bunlardan biri.” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Amerika’da yaşam boyu vizyon sahibi ödülü kazandı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro