eposta yazdır zoom+ zoom-

Amazon artık resmen Türkiye'de!

Amazon artık resmen Türkiye'de!

Dünyanın en önemli ticaret sitelerinden biri olan ve Türkiye'den de müşterileri olan Amazon, Türkiye'deki faaliyetlerinin açılışını verdi. Ünlü ticaret sitesi, Türkiye açılışına özel fırsatlar sunduğunu da kullanıcılarına duyurdu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-09-2018 11:20 - Güncelleme: 19-09-2018 11:32

Amazon, Türkiye'de amazon.com.tr sitesi üzerinden hizmet vermeye başladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, tüketiciler bugünden itibaren milyonlarca ürüne, uygun fiyat ve 50 TL üzerindeki siparişlerde ücretsiz güvenilir teslimat ayrıcalığıyla ulaşabilecek. Aynı zamanda tüketiciler açılışa özel fırsatlardan yararlanabilecek.

"TÜRKİYE'DEKİ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAYI HEDEFLİYORUZ"
Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.” dedi.

PİYASA DEĞERİ 1 TRİLYON

Piyasa değeri 1 trilyon dolara ulaşan Amazon'un bu yılın ikinci çeyreğindeki net karı, şirket tarihinde bir çeyrekte elde edilen en yüksek rakam olmak üzere 2,5 milyar dolar olmuştu.

Amazon internet sitesine giren tüketicileri şu yazı ile karşılıyor:

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Amazon artık resmen Türkiye'de! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro