eposta yazdır zoom+ zoom-

Alperenler haklı! Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlattılar

Alperenler haklı! Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlattılar

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi BBP ve Alperen Ocakları arasında başlayan 'Ekmeleddin İhsanoğlu' kavgasına Yeni Şafak yazarı da katıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-07-2014 09:32 - Güncelleme: 21-10-2015 13:56

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) CHP ve MHP'nin ortak cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleme kararı sonrası partide ve Alperen Ocakları'nda başlayan tartışma alevleniyor.

Tartışmaları bugünkü köşesine taşıyan Yeni Şafak si yazarı BBP yönetimini Muhsin Yazıcıoğlu'nun mirasına ihanetle suçladı ve ekledi:

"Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlattılar."

İşte Selvi'nin BBP yönetimini hedef alan bugünkü yazısından bazı bölümler:

"...

Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaktığı meşaleyi taşıyan Büyük Birlik Partisi bir süredir sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisi, Muhsin Yazıcıoğlu'nun siyasi mücadelesi ve Türk siyasetine kazandırdığı değerler karşısında imtihan veriyor.

Siyaset üzerindeki her türlü vesayete karşı mücadele veren Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisi, 17 Aralık darbe girişiminde ne yazık ki iyi bir sınav veremedi. Siyasetin değil, darbecilerin yanında yer aldı.

Muhsin Yazıcıoğlu olsa idi tereddütsüz Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer alırdı. 28 Şubat'ta Erbakan'ın yanında dik durduğu gibi, 17 Aralık darbe girişiminde Erdoğan'ın yanında yiğitçe dururdu.

YAZICIOĞLU ERDOĞAN DERDİ!

Çankaya yolculuğunda da hiçbir çıkar hesabı yapmadan İlay-ı Kelimatullah için Erdoğan'ı desteklerdi.

Muhsin Yazıcıoğlu vefat ettiğinde en büyük acıyı yaşayanlardan biri Allah şahit ki, Başbakan oldu. Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olan eşi ve dava arkadaşları ne zaman istedilerse görüştü. Meclis'te teamül olmasına rağmen iki kez komisyon kurulması için talimat verdi. Bunun en yakın tanığı .

Ama talihsiz bir durum ki, Yazıcıoğlu suikastı aydınlatılamadı. Hayatı kumpas kurmakla geçen Pensilvanya çetesi neredeyse Başbakan'ı Muhsin Yazıcıoğlu'na suikast hazırlamakla suçlayacak iftiralara soyundular.

YAZICIOĞLU'NUN PARTİSİ CHP'NİN VAGONU OLDU

Mustafa Destici ise 17 Aralık'tan bu yana Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisini darbeci cemaatin arka bahçesi yaptı. Muhsin Yazıcıoğlu, MÇP'den, SHP koalisyon hükümetine destek verildiği için istifa etmişti. Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisini CHP lokomotifinin vagonu haline getirdi.

Muhsin Yazıcıoğlu değil CHP'nin çatısı altında yer almak, tam aksine bu çatıya karşı mücadele ederdi.

Muhsin Yazıcoğlu'nun ölüsüne hakaret edecek kadar aşağılık olan Türk Solu Dergisi'ni elinde sallayan Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek kararı aldı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlattılar.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Alperenler haklı! Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlattılar haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR69 YORUM
  • mecnunoğlu 16 Ağustos 2014 00:15 sayın abdulkadir selvi, sen kim oluyorsun da alperenler ve bbp'si hakkında fikir yürütüyorsun. Hele de "Muhsin Yazıcıoğlu olsaydı, Tayyip erdoğan'a oy verirdi. diyecek kadar gülünç duruma düşüyorsun. Özellikle tayip hakkındaki yazıcıoğlunun videolarını izlersen ne zırvaladığını biraz hatırlarsın. Alperenlerin üzerinden kirli ellerini çekin lütfen! Siz ancak ayakkabı kutularındaki para babalarının yandaşlığını yaparsınız. Ne de olsa havuz medyasının yazarısınız.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro