SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Alman gazetelerinde Türkiye ekonomisiyle ilgili çarpıcı sözler

Alman gazetelerinde Türkiye ekonomisiyle ilgili çarpıcı sözler

ABD'nin Brunson ısrarı ve Türkiye'ye dediğini yaptırmak için ekonomik krize sürüklemesine Batı ülkelerinden de destek geliyor. Dolardaki dalgalanmanın ardından Alman gazetelerinde "Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı. Almanya "Türkiye bize muhtaç, yardım istemeye gelecek." planları yapıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-08-2018 10:58 - Güncelleme: 10-08-2018 10:58

Rahip Brunson'un serbest bırakılması için her türlü yaptırımı ve elindeki tüm kozları kullanan ABD, "Rahibi verin her şey normale dönsün" mesajını vermeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya'ya yapacağı ziyaret, dolardaki dalgalanmanın ardından Alman gazetelerinde "Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı.

Yaşanan dalgalanmadan kendine pay çıkarmaya çalışan Almanya'nın gazetelerinden Berliner Zeitung ise "Türkiye Almanya'dan yardım isteyecek. Türkiye ekonomik krizin eşiğinde sendeliyor. Türkiye Cumhurbaşkanı yardıma ihtiyacı olduğu için Berlin'e geliyor." dedi ve ekledi:

ALMANYA OTOKRAT LİDERE YAKINLIK GÖSTERMESİN: "Ortadoğu ile Avrupa arasındaki en önemli tampon bölge olan Türkiye'nin istikrarsızlaştırılmasını kimse arzulayamaz. Yine de Almanya Cumhurbaşkanı'nın otokrat lidere yakınlık göstermekte acele etmesi yadırganacak bir durum."

Dolar/TL zirvenin de zirvesinde! Dolar 6 TL'yi euro 7 TL'yi geçti 10.8.2018

Ekonomist Atilla Yeşilada'nın FETÖ'den beter dediği doları çıldırtan vahim söylenti

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alman gazetelerinde Türkiye ekonomisiyle ilgili çarpıcı sözler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR37 YORUM
  • Abdullah 10 Ağustos 2018 18:06 Ey türk milleti insani kimi kime kotuluyosunuz. Bu ülke çok savaşlar mücadele verdi. Suanda birlik zamanı kimi kime kotuluyosunuz Bu bayrak için birlik olalım yahudi oyuna gelmeyelim

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro