eposta yazdır zoom+ zoom-

Alman CEO Jens Bischof'tan Türkiya açıklaması! İnanmayın

Alman CEO Jens Bischof'tan Türkiya açıklaması! İnanmayın

Türkiye'nin yaşadığı büyüme ve ekonomideki sıçramayla en iyi yatırım yerlerinden biri olduğunu söyleyen Jens Bischof, "Masabaşı araştırmalara inanmayın" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-08-2018 10:12 - Güncelleme: 26-08-2018 10:12

Türk Hava Yolları ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress Üst Yöneticisi Jens Bischof, masabaşı firmaların Türkiye hakkındaki verilerinin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Turizmin sıçarama yaşadığını ifade eden Bischof, yatırım tavsiyesinde bulundu.

Sadece kendilerinin Türkiye'ye geçtiğimiz yıl 8,8 milyon turist taşıdıklarını ifade eden Bischof,  Anadolu şehirlerinden de Avrupa'ya seferlerin olduğunu söyledi.

Türk turizminin her geçen gün ileriye gittiğini belirten CEO, "Türk turizminde ve ülkenin çekiciliğinde büyük bir sıçrama görüyoruz. Özellikle Avrupalı turistlerin gözünden baktığımızda yeniden çok güçlü görülüyor" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE İÇİN YATIRIM TAVSİYESİ: Ülkenin kültürel açıdan çok zengin ve insanlarının oldukça sıcak kanlı olduğuna işaret eden Bischof, "Çalışanlar çok iyi eğitimli. İşletmelerin ihtiyaçlarına hizmet eden bir sistem buluyorsunuz" dedi.

Bischof sözlerine şu şekilde devam etti; "Yatırımcılara tavsiyem yatırım kararlarını masabaşı araştırmasına göre almamaları. Buraya gelin, bu ülkeyi, çevreyi, altyapısını görün ve kendi algınızı yaratın. Türkiye'deki büyümeden dolayı işinizi gerçekten çok başarılı bir şekilde yapabilirsiniz"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alman CEO Jens Bischof'tan Türkiya açıklaması! İnanmayın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 26 Ağustos 2018 16:42 BİR MEDYA HABERİ:''Türk mevkidaşı Albayrak ile yapılacak görüşmelerde Scholz'un Türkiye'yi IMF yardımı almaya ikna etmeye çalışacağı da Spiegel'in yazısında gündeme geldi. Fakat dergiye konuşan AK Partili bir yetkili, "Erdoğan, kendisini IMF'ye teslim etmekten çok ulusal bir iflas kabul etmeye daha istekli olurdu" yorumunda bulundu.Spiegel'e konuşan bir AK Partili yetkili, "Türkiye kaos içine girerse, bundan zarar görecek ABD değil, her şeyden önce Avrupa" yorumunda bulunmuştu.''bu medya haberinden anlaşıldığına göre,türk ekonomisi erdoğan ın iddia ettiği gibi iyi yolda değil,komada.akp li vekilin ifadesine göre;erdoğan,komaya girmiş türk ekonomisini uyandırmak için,almanya yı kullanarak,avrupa yı tehtit etme taktiği güdüyor.erdoğan,tehtitlerine devam ediyor.

    CEVAP YAZ 5 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro