eposta yazdır zoom+ zoom-

Alişan ,Buse Varol'u ağlattı

Alişan ,Buse Varol'u ağlattı

Türkücü Alişan'ın 3,5 aylık hamile eşi Buse Varol, bir canlı yayın programına konuk oldu. Buse Varol, hamileliğini öğrendiğinde eşi Alişan'ın kendisine bir mektup yazdığını ve bu mektubu okuduğunda ağladığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-08-2018 17:06 - Güncelleme: 15-08-2018 17:06

Buse Varol, katıldığı bir tv programının canlı yayınında Alişan'ın hamile olduğunu öğrenince, gece ona mektup yazdığını söyleyerek, "Hayatım boyunca çocuk yapmayı çok istedim bunu en aşık olduğum insandan yapmak hiç aklıma gelmezdi." diyerek mektubu okuduğunda ağladığını açıkladı.

Buse Varol "Hamile olduğumu ilk Nur Fettahoğlu anladı. Gece annemi arayıp 'Anne ben hamileyim' diye çığlık attım. Annem 'Sabah konuşuruz' diyip telefonu kapattı. Sabah beni arayıp 'Seni rüyamda gördüm bana hamileyim diyordun' şeklinde konuştu.

ALİŞAN'DAN CANLI YAYINDA SÜRPRİZ

Alişan, Buse Varol'la 9. ay dönümlerini canlı yayına çiçek göndererek kutladı. Alişan, yolladığı çiçeğe "Aşktan, evlilikten umudumu kestiğim anda sen çıktın karşıma" notunu yazdı. Buse Varol canlı yayında, bu notu okudu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Alişan ,Buse Varol'u ağlattı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro