eposta yazdır zoom+ zoom-

Alişan Buse Varol çiftinin düğün davetiyeleri hazır!

Alişan Buse Varol çiftinin düğün davetiyeleri hazır!

Yakın bir zamanda dünya evine girecek olan Alişan Buse Varol çifti davetliler için hazırladıkları düğün davetiyelerini Instagram'dan paylaştılar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-04-2018 10:58 - Güncelleme: 10-04-2018 10:58

Bir süre önce nişanlanan Alişan - Buse Varol çifti düğün hazırlıklarına devam ediyorlar. Geçtiğimiz gün oturacakları evin temizlizliğini yaparken çektikleri fotoğrafları paylaşan çift bu sefer düğün davetiyelerini paylaştılar.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alişan Buse Varol çiftinin düğün davetiyeleri hazır! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Alişan
ALİŞAN KİMDİR?

Alişan kimdir aslen nereli ve kaç yaşında? Alişan daha önce Sezin Erbil ve Eda Erol ile nişanlandı ancak evlilik arefesinde onları terketti. Alişan'ın son nişanlısı ise Buse Varol oldu. Peki Alişan'ın gerçek adını biliyor musunuz?

DEVAMI » Buse Varol
BUSE VAROL KİMDİR?

Alişan'ın yeni dizisi Dostlar Mahallesi bu cumartesi ekrana gelecek. Alişan ise hem dizi heyecanı hem de aşk heyecanı yaşıyor. Çünkü gönlünü rol arkadaşı Buse Varol'a kaptırdı. Gelin hep birlikte Buse Varol'un öze

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro