eposta yazdır zoom+ zoom-

Alişan Buse Varol çifti: Altınlar kasada

Alişan Buse Varol çifti: Altınlar kasada

Alişan ve Buse Varol çifti geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir muhabirin düğünden sonra altınları bozdurduklarına dair çıkan haberleri hatırlatması üzerine Alişan Buse Varol çifti “Hayır bozdurmadık, altınlar bankada, kasada duruyor" yanıtını verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-05-2018 09:14 - Güncelleme: 30-05-2018 09:14

Yeni evli Alişan Buse Varol çifti önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Çift ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Bir muhabirin düğünden sonra altınları bozdurduklarına dair çıkan haberleri hatırlatması üzerine Alişan Buse Varol çifti konuya açıklık getirdi. İkili çıkan haberlerle ilgili şunları söyledi: “Hayır bozdurmadık, altınlar bankada, kasada duruyor.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alişan Buse Varol çifti: Altınlar kasada haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Alişan
ALİŞAN KİMDİR?

Alişan kimdir aslen nereli ve kaç yaşında? Alişan daha önce Sezin Erbil ve Eda Erol ile nişanlandı ancak evlilik arefesinde onları terketti. Alişan'ın son nişanlısı ise Buse Varol oldu. Peki Alişan'ın gerçek adını biliyor musunuz?

DEVAMI » Buse Varol
BUSE VAROL KİMDİR?

Alişan'ın yeni dizisi Dostlar Mahallesi bu cumartesi ekrana gelecek. Alişan ise hem dizi heyecanı hem de aşk heyecanı yaşıyor. Çünkü gönlünü rol arkadaşı Buse Varol'a kaptırdı. Gelin hep birlikte Buse Varol'un öze

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro