Ali Sunal'dan duygusal paylaşım "Pırlanta kalbin aydınlatıyor yolumu"

Bugün usta sanatçı Kemal Sunal'ın doğum günü. Özellikle 'Şaban' tiplemesiyle hafızalarda unutulmaz bir yer edinen Kemal Sunal, 73. doğum gününde büyük bir saygı ve özlemle anıldı. Usta sanatçı için en duygusal mesaj ise oğlu Ali Sunal'dan geldi.

Ali Sunal'dan duygusal paylaşım

Aslında 10 Kasım'da doğmuştu ama "Atam'ın vefat ettiği günde, sevinemem, gülemem" diyerek 11 Kasım'da doğum gününü kutlardı. Evet, bugün milyonların gönlünde taht kuran usta sanatçı Kemal Sunal'ın doğum günü. Özellikle 'Şaban' tiplemesiyle hafızalarda unutulmaz bir yer edinen Kemal Sunal, 73. doğum gününde büyük bir saygı ve özlemle anıldı. Usta sanatçı için en duygusal mesaj ise oğlu Ali Sunal'dan geldi.

Ali Sunal'dan duygusal paylaşım

Babası gibi oyunculuğu seçen Ali Sunal, ınstagram hesabından usta sanatçının bir fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü;

Ali Sunal'dan duygusal paylaşım

"Ne yazayım diye düşünüyorum. Sen yanımda yokken artık sözlerim bitti gibi geliyor. Yokluğun öyle büyük bir boşluk ki bazen içinde kayboluyorum. İşte tam o zaman senin gülüşün, güzel bakışın, pırlanta kalbin aydınlatıyor yolumu. Ali Kemal Sunal sen bu dünyanın başına gelen en güzel şeylerden birisin. Doğum günün kutlu olsun benim melek babam..."

Ali Sunal'dan duygusal paylaşım

Kemal Sunal, bir film çekimine gitmek için bindiği uçakta kalp krizi geçirerek henüz 55 yaşındayken hayata veda etti. 3 Temmuz 2000'de hayatını kaybeden sanatçı, birçok kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro