eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Sami Yen mezarı başında anıldı!

Ali Sami Yen mezarı başında anıldı!

Galatasaray’ın kuruluşunun 113. yıl dönümü etkinlikleri, kurucu Ali Sami Yen’in mezarı başında anılmasıyla başladı. Anma töreninin ardından Süleyman Seba’nın kabri de ziyaret edildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-10-2018 12:24 - Güncelleme: 12-10-2018 12:24

Galatasaray Spor Kulübü’nün 113. kuruluş yılı etkinlikleri, kurucusu Ali Sami Yen’in Feriköy Mezarlığı’ndaki kabrinin ziyaret edilmesiyle başladı. Anmaya Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Mustafa Cengiz, “Bu büyük insana teşekkür etmeye geldik. Onun hatırası. Biz Galatasaraylılar olarak başkanımız size çok teşekkür ederiz. Galatasaray olmasaydı, sen olmasaydın, biz hangi ateşin peşinden koşacaktık. İyi ki doğdun, yaşadın ve Galatasaray’ı kurdun. Allah sana ve bütün kurucu arkadaşlarına gani gani rahmet eylesin” diye konuştu.

Süleyman Seba’nın kabri de ziyaret edildi
Başkan Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Türk sporunun önemli isimlerinden Beşiktaş'ın efsane Başkanı Süleyman Seba'nın kabrini de ziyaret etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Sami Yen mezarı başında anıldı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro