eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı

Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in kadro dışı kalmasına neden olacak sürece giden 'Ali Koç ve Semih Özsoy'la' yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-10-2018 10:33 - Güncelleme: 12-10-2018 10:33

Fenerbahçe'de son günlerde yaşanan tatsız olayların ardından başkan Ali Koç, önceki gün FBTV'de çok önemli açıklamalar yaparken taraftarların en çok merak ettiği 'Volkan Demirel' konusundaki gerçekler de gün yüzüne çıktı.

"Evine gittiğim tek futbolcu Volkan'dır. Onun bende yeri ayrı" dediği kaptanla geçen günlerde yaşadığı sözlü tartışmaları kamuoyuyla paylaşan başkanın, Volkan ile yaptığı konuşmada çok üzüldüğü ve sinirlendiği orta çıktı.

TARTIŞMA SIRASINDA ZOR ANLAR YAŞADI
Deneyimli kalecinin kendisine bir türlü söz hakkı tanımaması üzerine kıpkırmızı olan başkanın, sağ kolu Semih Özsoy'un da Volkan Demirel'le münakaşa etmesi üzerine iyice gerildiği öğrenildi. Volkan toplantı odasından çıktıktan sonra başkanın yanına gelenler de onun için çok endişelendi.

'MERAK ETMEYİN BEN İYİYİM'
Ali Koç'un yüz ifadesini görenler kendi aralarında "Acaba kulüp doktorunu çağırsak mı?" diye konuşurken, bu diyalogları duyan başkan "Endişelenecek hiçbir şey yok. Ben gayet iyiyim. Beni merak etmeyin" diyerek ortamı sakinleştirdi.

KADRO DIŞI BIRAKMAKTAN BAŞKA ÇARE KALMADI
Daha sonrasında asbaşkan Semih Özsoy'la durum değerlendirmesi yapan sarı-lacivertlilerin 1 numarası çok üzülse de kulübün en eski oyuncusu Volkan'ın süresiz olarak kadro dışı bırakılması kararını aldı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • k.k.k 12 Ekim 2018 12:49 Volkan, Ali Koç'u da geçtim, FB başkanının sözünü kesemez, konuşmasına müsaade etmemezlik yapamaz ! Böyle birşey olur mu yahu, o kadar insanın içinde Volkan nasıl yapar bunu. Tamam yanlış yapabilir Ali Koç. İnsan değil midir ? Ama bu saygısızlık yapmanı gerektirmez. Aziz Yıldırım neler yaptı bu taraftara ! Neler dediğini herkes biliyor ! Özür diledi mi ! Bırakın bu işleri. Volkan'ı savunmak başkadır. Yaptığı yanlışı savunmak başkadır ! Affedilmesin !

    CEVAP YAZ 2 7

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro