Aleyna Tilki hakkında yapılan haberlere sert çıktı: Evet aptalca özgürüm!

Aleyna Tilki genç yaşına rağmen attığı her adım ve söylediği her sözle gündem olabilen birisi. Tilki kendisiyle ilgili yapılan haberlere "sizin tabirinizle aptalca, bulunduğum her alanda özgürüm. Evet aptalca özgürüm" yorumunda bulundu.

Aleyna Tilki hakkında yapılan haberlere sert çıktı: Evet aptalca özgürüm!

Aleyna Tilki reşit olmadan içkili mekanlarda sahne alması nedeniyle Türkiye gündemine oturmuştu. Uzun süre gündemi meşgul eden bu mesele sonrasında alınan resmi kararla 18 yaşına girene kadar içkili mekanlarda sahne alması yasaklanmıştı. Geride bıraktığımız ay 18 yaşına giren Tilki, arkadaşları ve ailesiyle birlikte yaptığı kutlamanın ertesi günü Bostancı’da konser verdi.

Aleyna Tilki hakkında yapılan haberlere sert çıktı: Evet aptalca özgürüm!

ALEYNA’DAN ÖZGÜRLÜK YORUMU: Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ancak zaman zaman yaptığı çıkışlarla insanların tepkisini çeken Aleyna Tilki, eleştiri alan yorumlarıyla ilgili olarak şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Hakkında ‘Aptalca’ eleştiriler yaptığı şeklinde haberler yazıldığını söyleyen Tilki şu çıkışı yaptı: “Eleştiri dünyasında, sizin tabirinizle aptalca, bulunduğum her alanda özgürüm. Evet aptalca özgürüm! Özgürlüğüme dil uzatıldıkça, özgürlük için daha da cesur oluyorum. ÖLDÜREMEYEN, GÜÇLENDİRİR”

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro