eposta yazdır zoom+ zoom-

Aldatılan eşten ağır sözler: Sen git eski metres kadının lafına uy

Aldatılan eşten ağır sözler: Sen git eski metres kadının lafına uy

Geçtiğimiz yıl evli iş adamı Uğur Akkuş'la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı ve Akkuş'un eski eşi Gonca Derin arasındaki tartışmalar bitmiyor. Gonca Derin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Sen git eski metres kadının lafına uy; eşini ve çocuklarını beş kuruşsuz bırakmaya çalış! Utanır be insan!'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-05-2018 12:41 - Güncelleme: 17-05-2018 12:41

Geçtiğimiz yıl evli iş adamı Uğur Akkuş'la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı ve Akkuş'un eski eşi Gonca Derin arasında gerginlik tırmanmaya devam ediyor. 

Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem Akkuş'u hem de Ebru Şallı'yı hedef aldı.

"SEN GİT ESKİ METRES KADININ LAFINA UY"
Derin, yaptığı paylaşımda Şallı'yı "metres" olmakla suçlayarak şunları söyledi: "Sen git Sinan Akçıl'ın, Cem Yılmaz'ın, Arda Turan'ın eski sevgilileri, Harun Tan, Ozan Orhon'un eski karıları, Hamdi Alkan'ın eski metresi olan bir kadının lafına uy; eşini ve çocuklarını beş kuruşsuz bırakmaya çalış! Utanır be insan! Ama birinci cümleden mi daha çok yoksa ikinciden mi bilemedim"


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Aldatılan eşten ağır sözler: Sen git eski metres kadının lafına uy haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro