eposta yazdır zoom+ zoom-

Akşener'den transfer sonrası ilk sözler

Akşener'den transfer sonrası ilk sözler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, istifalarla ilgili olarak konuştu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği tavrın her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-04-2018 22:22 - Güncelleme: 23-04-2018 00:22

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'den partisine geçen milletvekilleriyle ilgili ilk kez konuştu. Akşener, CHP liderinin tavrının her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyleyerek, kararı "demokratik bir tavır" olarak nitelendirdi.

Akşener, yazılı açıklamasında, demokrasiyi ahlak, hukuk ve erdemliler rejimi olarak nitelendirdi.

İYİ Parti'yi seçimlere sokmama teşebbüsü olduğunu ve bunun demokrasiye saldırı anlamına geldiğini savunan Akşener, "Hukukun ve millet iradesinin önüne konan bu engelin aşılmasında, CHP ve değerli Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ortaya koyduğu tavır her türlü takdirin üzerindedir. Tarihi bir demokratik tavırdır. Siyaset ve demokrasi tarihimizde övgüyle yerini alacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Akşener daha önce 'İşimiz olmaz' demişti!

"DURUN DAHA YENİ BAŞLADIK"

Akşener, yola çıktıkları günden bu yana sürekli önlerine engeller çıkarıldığını ileri sürerek, "Bu engeller bizleri korkutup yıldırmak yerine gücümüzü ve inancımızı tazelemekten başka bir işe yaramamıştır. Yorulacağımızı, yılacağımızı düşünenlere buradan sesleniyoruz, durun daha yeni başladık." ifadesini kullandı.

CHP HEYETİNDEN İYİ PARTİ'YE ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Grup Başkanvekilleri Özgür Özel, Engin Özkoç, Engin Altay ile İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu İYİ Parti Genel Merkezi'ne gelerek Akşener ile görüştü.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Akşener'den transfer sonrası ilk sözler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR24 YORUM
  • AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN... 23 Nisan 2018 09:17 TÜRK MİLLETİ TAKDİRİNİ YAPACAK VE YAPILAN İYİLİKLER UNUTULMAYACAKTIR.HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.

    CEVAP YAZ 6 2
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro