eposta yazdır zoom+ zoom-

Akşener: Projelerimizi insanlarımızı dinleyerek yapacağız

Akşener: Projelerimizi insanlarımızı dinleyerek yapacağız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bugün itibarıyla bir ayını tamamlamış bir siyasi partiyiz. Projelerimizi de insanlarımızı dinleyerek yapacağız." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-11-2017 00:09 - Güncelleme: 26-11-2017 00:09

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Meral Akşener, beraberindeki partililerle eski Mardin'deki 1. Cadde esnafına ziyarette bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.

Tarihi bir konakta partililerle yemekte buluşan Akşener, ardından Duyrulzafaran Manastırı'nı ziyaret etti ve başrahip Gabriel Akkurt'tan manastır hakkında bilgi aldı.

Daha sonra bir otelde partililerle bir araya gelen Akşener, yaptığı konuşmada, "parti olarak Türkiye'ye, kadınlara ve dezavantajlılara iyi geleceklerini" söyledi.

Partilerinde yer almak isteyenlerin görüşünü, mezhebini, etnik grubunu sormadıklarını belirten Akşener, Türkiye’nin bekasına, milli birliğine, beraberliğine ve Cumhuriyet değerlerine saygı duyan herkesin İYİ Parti’nin ceketini giyebileceği bir siyasi hareket kurduklarını kaydetti.

Partisinin kadrolarında yer alan arkadaşlarının kendi gözünde birer kahraman göründüğünü, vatandaşın gözünde de birer kahraman olacaklarına inandıklarını ifade eden Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugün itibariyle bir ayını tamamlamış bir siyasi partiyiz. Projelerimizi de insanlarımızı dinleyerek yapacağız. Hem kendi adıma hem de arkadaşlarım adına size söz veriyorum; sizlerin hiçbirini aldatmayacağım. Edirne'de olduğu gibi, Mardin'de olduğu gibi önce sizi dinleyeceğiz. Sonra birlikte oturup karşılıklı konuşacağız. Var olan her problemi birlikte düşünüp birlikte çözeceğiz. Bu kadar net, açık, dürüst bir iletişimi birlikte kurduğumuz takdirde ben Türkiye'nin çözemeyeceği problemi olduğuna inanmıyorum."

Akşener, işsizliğin önüne geçecek adımları atarak gençlere istihdam yaratılmasının öncelikleri arasında yer aldığını söyledi.

Üniversiteden mezun olanlara destek sunacaklarını anlatan Akşener, şöyle konuştu:

"Üniversiteden mezun olan, işini yapmak isteyen, bir fikri olan, iş kurmak isteyen gençlerimize 50 bin Türk lirası bir desteğin devlet eliyle verilebilmesi için ekonomiden sorumlu arkadaşlarımıza talimat verdim. İYİ Parti ekonomide gençlere güvenecek, onların arkasında duracak ve o fikirlerin hayata geçmesi için iş kurmanıza yardım edecek."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Akşener: Projelerimizi insanlarımızı dinleyerek yapacağız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • Misafir 26 Kasım 2017 17:01 ''Projelerimizi de insanlarımızı dinleyerek yapacağız.''' Meral AKŞENER ******************************************************************************************************************************************** İnsanlarımızı dinleyerek sorunları belirleyip çözüm üretmek mümkündür. Ancak vatandaşları dinleyerek proje üretmek mümkün değildir. Eğitim ve öğretim alanında başkalarını dinleyerek proje üretmek mümkün değildir.Mümkün olamaz da.....Temel Zihinsel Becerileri sıfır hata düzeyinde işletebilme yetkinliği kazandırabilecek MODEL hazırdır. Uygulamaya konulması,mevcut sistemde değişiklik gerektirmez. İletişim Teknolojileri ile uygulamaya konulabilir. Çok yatırım gerektirmez.Çok zaman almaz. ÜLKEMİZİ çok kısa zamanda EĞİTİM VE ÖĞRETİM alanında lider ÜLKE konumuna yükseltir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro