YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018 01:07 - Güncelleme: 18 Ağustos 2018 01:10

Akrep burcundaki Ay ilkdördün fazında.

Bugün 18 Ağustos Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay ilkdördün fazında. Ay sabah saatlerinde Aslan burcundaki Güneş ile dik açı yapacak. Yeniay ile başlayan bazı konular ve düşünceler daha belirgin hale gelebilir. Sabah saatlerinde duygu ve düşüncelerimiz arasında çekişmeler yaşanabilir. Karşı cinsle ilişkilerde oluşabilecek gerilimlere karşı da dikkatli olmalıyız.

Ay öğleden sonraki saatlerde Oğlak burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak. İş, kariyer ve finansal paylaşımlar alanında bazı mücadelelerimiz olabilir. Bunlar geçmişten gelen konular olabileceği için artık sürüncemede bırakamayacağımızdan  çözüm bulmamız gerekebilir.

Ay 18:06’da boşluğa girecek. Bu saatten itibaren çok önemli işlerle ilgilenmeden daha sakin kalmakta fayda var. Ay akşam 19:44’de Yay burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte yoğun ve stresli duygulardan arınıp daha rahat ve iyimser hissetmeye başlayabiliriz. Eğlenceli konular, sosyal ve kültürel kavramlar ilgi alanımıza daha fazla girmeye başlayabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Akrep burcundaki Ay ilkdördün fazında. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro