YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018 01:11 - Güncelleme: 30 Nisan 2018 01:15

Akrep burcunda dolunay var

Bugün 30 Nisan Pazartesi... Ay günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay dolunay fazında. Ay sabah 03:58’de Boğa burcundaki Güneş ile karşıt açı yapacak ve 9° Akrep burcunda dolunay meydana gelecek.

Akrep burcu dolunayı yaşamımızda gizli konuları ortaya çıkarabilir ve önemli farkındalıklar kazandırabilir. Yeniayda başlamış bazı iş ve girişimlerimiz daha görünür hale gelebilir.

Kararsız kaldığımız konular netleşebilir. Başkalarıyla paylaştığımız kaynaklar, hisseli paralar, finans, cinsellik, okült konular, bedensel ve ruhsal arınma bu dolunay haftasında gündemimizde olabilir.

Dolunayda yoğun, karışık ve zararlı duygularımızı sakinleştirmek için manevi ve ruhsal çalışmalar yapabiliriz. Hayatımızdan çıkarmak istediğimiz kavramlarda daha kararlı bir şekilde hareket edebiliriz.

Güçlü dönüşüm enerjileri taşıyan bu dolunay bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için de değerlendirilebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Akrep burcunda dolunay var yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro