eposta yazdır zoom+ zoom-

Akif Beki Fethullah Gülen'e isyan etti!

Akif Beki Fethullah Gülen'e isyan etti!

Cemaatin yasadışı şekilde dinleidği gazetecilerden olduğu iddia edilen Akif Beki Fethullah Gülen'e seslendi ve "İran ajanı mıyım ben hocam?" diye sordu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-05-2014 11:35 - Güncelleme: 28-10-2015 09:58

İNTERNETHABER.COM
Hürriyet si yazarı , cemaat tarafından dinlendiği iddiasını yorumladığı yazısında Fethullah Gülen'e seslendi ve "Ben terörist miyim hocam? Günahım neydi, beni niye sinsice kayda aldılar?" diye sordu.

İRAN AJANI MIYIM BEN HOCAM? TERÖRİST MİYİM?

Yeni Şafak gazetesinin "cemaatin VIB dinleme dinleme listesi" iddiasıyla yayınladığı haberde çok sayıda gazetecinin sahte isimler üzerinden İBDA-C üyesi olmak, uyuşturucu kaçakçılığı yapmak gibi suçlamalar ile dinlendiğini öne sürmüştü. Yeni Şafak'ın haberinde adı geçen gazetecilerden Akif Beki, yasadışı dinlemelere isyan ettiği yazısında Fethullah Gülen'e çarpıcı sorular yöneltti ve "İran ajanı mıyım ben hocam?" diye sordu.

İşte Beki'nin Gülen'e seslendiği o satırlar:

İran ajanı mıyım ben hocam?
İsrail’in çıkarlarına mı ters düştüm, Amerikan düzenine mi karşı geldim? Ne yaptım, ne ettim de ucu zülfüyare dokundu?
Ben terörist miyim hocam?
Tevhit ve Selam adında bir terör örgütünün var olduğuna ve benim de üyeleri arasında bulunduğuma nasıl kanaat getirdiniz?
Hem madem onca yıl dinlediniz, bazı bulgulara ulaşmış olmalısınız. Farz edelim ki konuşmalarımı tehdit ve şantaj amaçlı kullanacaktınız, onun için terörist ya da ajan suçlamasıyla hakkımda dava açmadınız...
Çok ‘şükela’sınız da, terörist veya ajan olduğuma dair elinizde tuttuğunuz delilleri bugün ne diye kamuoyuna açıklamıyorsunuz?
Yoksa ben de ‘silah kaçakçısı’ mıyım hocam, yok yahut da ‘uyuşturucu taciri’ miyim?
Hayır olamaz, ben de mi ‘kadın ticareti’nden teknik takibe takıldım, demeyin hocam...
Günahım neydi, beni niye sinsice kayda aldılar?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Akif Beki Fethullah Gülen'e isyan etti! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR51 YORUM
  • serkan 30 Mayıs 2014 08:51 evet, hepiniz,birylikte, beraber

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Akif Beki
AKİF BEKİ KİMDİR?

Akif Beki, 2 Temmuz 1971'de Bingöl'de doğdu. Yüksek tahsilini, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Arap Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı'nda yaptı. Üniversiteye başladığ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro