eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Partili vekillerden olay köpek dövizi!

AK Partili vekillerden olay köpek dövizi!

CHP'li Eren Erdem'in Meclis'teki kavgada AK Partili Muhammet Balta'yı ısırdığı iddiaları Genel Kurul'u bir kez daha gerdi. AK Partili vekiller ellerindeki "Köpekler giremez" dövizini, CHP sıralarına gösterince tartışma çıktı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-01-2017 18:59 - Güncelleme: 13-01-2017 00:54

AK Partili Muhammet Balta'nın CHP'li Eren Erdem tarafından ısırıldığı iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda tartışma yarattı. Bazı AK Parti milletvekilleri ellerinde "Dikkat! Köpek giremez" yazılı dövizler taşırken, CHP'li Erdem iddiaları sert bir dille yalanladı.

TBMM Genel Kurul Salonu’nda önceki gün yaşanan kavganın ardından bugünkü görüşmeler başladı. Ak partili bazı milletvekillerinin üzerinden Dikkat! Köpek giremez yazılı kağıtlar göstermesi CHP’lilerin tepkisini çekti.

TBMM Genel Kurul salonunda grup önerileri görüşmeleri sırasında AK Parti Antalya milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır üzerinde “Dikkat! Köpek giremez” yazılı kağıtları gösterdi.

Genel kurul salonunda gösterilen kağıtlar CHP Milletvekillerinin tepkisine neden oldu. AK Parti İstanbul Milletvekili Satır daha sonra twitter hesabında "TBMM'de terör estiren,kürsü işgal eden , burun kıran,bacak ısıran, bize İŞİD diyenlere cevabımdır!" deyip 'Dikkat! Köpek giremez' yazısını gösterdiği fotoğrafı paylaştı.

EREN ERDEM'DEN O İDDİAYA SERT YANIT

Sosyal medyada CHP milletvekili Eren Erdem'in Balta'yı ısırdığı iddiası ortaya atıldı. CHP'li vekilin Twitter'dan yaptığı açıklamanın bazı bölümleri şöyle:

"Eren Erdem AKP'liyi ısırdı diye haber yapmışlar. Allah belanızı versin yalancılar! TBMM'de o 'ısırılmış' vekile soracağım, eğer o yaptırmışsa bu haberleri, hesabını verecek hukuk önünde. Aynı oy kabinine girmek, ısırmak, hönkürmek,çemkirmek, mecliste horlayarak uyumak, yalan söylemek, iftira atmak AKP'nin karakteridir. Düzeyi, seviyeyi bu hale bilinçli getiriyorlar. Vekil vekili ısırdı palavrası, parlamenter sistemi küçük düşürme operasyonu. Yazık yazık! Bir meclisin saygınlığı ile bu kadar oynanmaz. Bu kadar sapkınca, bu kadar alçakça davranılamaz. Meclisin bir itibarı var! Bilerek, kurgulanmış şekilde TBMM'nin itibarını zedelemek için kavga çıkartıyorlar. Her türlü rezilliği bunun için planlamışlar!"

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AK Partili vekillerden olay köpek dövizi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR34 YORUM
  • Türk de biziz Kürt de biziz kime ne!? 13 Ocak 2017 20:36 Isıran AKP'lilerdir. Yoksa ne diye görüntüleri engellemeye çalışsınlar.

    CEVAP YAZ 40 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro