eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Partili vekilden geri adım hataydı!

AK Partili vekilden geri adım hataydı!

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun istifa kararı sonrası 'yüksek profil-düşük profil' açıklamasıyla hedef haline gelen AK Partili Aydın Ünal geri adım attı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-05-2016 14:20 - Güncelleme: 11-05-2016 14:20

AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, daha önce yaptığı, “Güçlü cumhurbaşkanı ve güçlü başbakan ile yürümüyor. Bundan sonra gelecek başbakanın profili daha düşük olacak” açıklamasıyla tartışmaların odağına oturmuştu. 

Ünal, bugün Ankara'da katıldığı bir etkinlikte yaptığı açıklamayla geri adım attı. Ünal, sözleriyle ilgili "Benim tarafından hata olduğu kabul ediyorum" dedi.

AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal
AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal

Ünal şunları söyledi:

“Kelimelerin manaları zaman içinde değişir, bazen bir kelime çok olumlu anlama gelebilir. Algısı değişince kelimenin manası da değişir. Düşük profilli kelimesi çok muhlis, sakin, vakur, mütevazi, sessiz ve derinden ilerleyen ve işini yapan bir kelimeydi. Düşük profilli kelimesi, düşük profilli bir kelimeydi. Türkiye’de de bu kelimenin manası değişti. Önemli olan halkın anladığı manadır, madem halkımız bunu kötü anlamda görüyor. Ben de bunun benim tarafımdan hata olduğunu kabul ediyorum.”

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AK Partili vekilden geri adım hataydı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR17 YORUM
  • Mehmet 11 Mayıs 2016 20:57 Boş boş gevezelik yapma o zaman ağzından çıkanı tart öyle konuş

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro