AK Parti'de seçim günü yönetim değişiyor Erdoğan'dan dünyaya mesaj

AK Partililer, kongrenin yapılacağı Ankara Spor Salonu'ndaki yerlerini almaya başladı. Kongre nedeniyle salon ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Kongre dolayısıyla binlerce partili, sabahın erken saatlerinden itibaren Ankara Spor Salonu önünde toplandı.     

AK Parti'nin merakla beklenen 6. Olağan Kongresi bugün Ankara'da Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştiriliyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti 6. Olağan Kongresi ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından Türkiye'ye bir sürprizleri olacağını söylemişti. Herkes bu sürprizin ne oduğunu merak ediyor.

Başkan Erdoğan, kongrede vatandaşlara hitap ediyor.Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

ABD'YE MEYDAN OKUDU: Birileri bizi güya ekonomi, yaptırım, kur, döviz, faiz, enflasyonla tehdit ediyor. Onlara diyoruz ki oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz. Biliyoruz ki iman varsa, imkan da vardır. Milletimiz bugüne kadar nice ihanetleri, nice tuzakları hep imanıyla boğmuştur. 

DÜNYAYI SÖMÜRENLERE BOYUN EĞMEYECEĞİZ: Kısa çöpün uzun çöpten hakkını bir gün mutlaka alacağına inandık, inanmayı sürdüreceğiz. Dünyayı sömürerek kendilerine refah düzeni kuranlara boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.

  • Siyaset 18 Ağustos 2018 13:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN AK Parti'de seçim günü yönetim değişiyor Erdoğan'dan dünyaya mesaj videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro