eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Parti Süleyman Soylu'yu davet etti mi?

AK Parti Süleyman Soylu'yu davet etti mi?

AK Parti'ye katılacağı iddia edilen isimlerden biri de eski Demokrat Parti lideri Süleyman Soylu'ydu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-07-2012 12:41 - Güncelleme: 26-10-2015 13:16

Soylu "isim üzerinden nezaketen bir değerlendirme yapılmış, sessiz kalmayı tercih ediyorum. Bundan sonra bu konuyla ilgili konuşmayacağım" dedi.

Eski Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti'ye geçeceği iddialarıyla ilgili, "Bu konuyla ilgili değerlendirmemi yaklaşık 15 gün önce yaptım. Zannediyorum isim üzerinden nezaket ve nezahatle bir değerlendirme yapılmış. 15 gün önce yaptığım değerlendirmenin dışında bir şey söylemeyeceğim. Sessiz kalmayı tercih ediyorum. Bundan sonra bu konuyla ilgili konuşmayacağım" dedi.

Soylu, Muğla Kapalı Cezaevinde bulunan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etmek için geldiği Muğla'da soruları yanıtladı. Milas-Bodrum Havalimanı'nda bir grup Demokrat Parti'li tarafından karşılanan Soylu, Muğla'ya kapalı cezaevindeki Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etmek için geldiğini söyledi.

AK Parti'ye geçeceği iddialarını da değerlendiren Soylu, şöyle konuştu: "Bu konuyla ilgili değerlendirmemi yaklaşık 15 gün önce yaptım. Zannediyorum isim üzerinden nezaket ve nezahatle bir değerlendirme yapılmış. 15 gün önce yaptığım değerlendirmenin dışında bir şey söylemeyeceğim. Sessiz kalmayı tercih ediyorum. Bundan sonra bu konuyla ilgili konuşmayacağım."

Soylu'nun Muğla kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Belediye Başkanı Kocadon'un ailesiyle görüşeceği daha sonra da Muğla Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Kocadon'u ziyaret edeceği öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Süleyman Soylu
SÜLEYMAN SOYLU KİMDİR?

Aslen Trabzon Of'lu bir ailenin çocuğu olan Soylu 1969 yılında İstanbul'da doğdu. İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu'nun eşinin ismi Hamdiye Soylu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Plevne Lisesi mezunu olan S&uu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro