eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Parti milletvekili aday tanıtım tarihi belli oldu

AK Parti milletvekili aday tanıtım tarihi belli oldu

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri AK Parti'den dev kampanya hazırlığı. Ak Parti milletvekili aday tanıtım toplantısı da 15 Nisan civarında

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-03-2015 23:31 - Güncelleme: 23-10-2015 02:30

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri için AK Parti'de kampanya hazırlıkları tam gaz sürüyor. 

Genel Seçimler için kampanya çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü , genel seçimler için müziklerin, bilboardların, sloganların, ilanların dahil olduğu çok büyük bir kampanya hazırlığında bulunduklarını söyledi.

Atalay, AK Parti Genel Merkezi'ne gelişinde, gazetecilerin seçim çalışmalarına yönelik sorularını yanıtladı.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 

"Milletvekilleri adaylarının belirlenme sürecine" ilişkin soru üzerine Atalay, ilgili komisyonların çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Milletvekili aday adaylarıyla görüşmelerin yapıldığını ifade eden Atalay, "Şimdi, ara komisyonlar değerlendirmeler yapıyor. O çalışmaları sürdürüyoruz. Bu hafta sonunda da ara komisyonların çalışmaları bitecek. Önümüzdeki hafta, 'üst komisyon' dediğimiz nihai belirleme komisyonu çalışacak, öylece bitirmiş olacağız" dedi.

Seçim beyannamesine yönelik çalışmaların sürdüğünü ifade eden Atalay, söz konusu çalışmanın, bu hafta sonu tamamlanacağı bilgisini paylaştı.

Genel seçime ilişkin çalışmaların sürdüğünü belirten Atalay, "Seçime dönük kampanya müzikleri, bilboardlar, sloganlar, ilanlar yani çok büyük bir kampanya hazırlığındayız. Bunların hepsi birlikte yürüyor" diye konuştu.

DEV TANITIM TOPLANTISI

Bir gazetecinin, "Seçim beyannamesinde başkanlık sisteminin olup olmayacağını" sorması üzerine, Atalay, şu karşılığı verdi:

"Seçim beyannamesinde ne olacağını Genel Başkanımız, seçim beyannamesini tanıtırken anlatır. Bizim önceden seçim beyannamesiyle ilgili bilgi vermemiz pek nazik kaçmaz. Genel Başkanımız seçim beyannamesi bittiğinde, kampanyanın içeriğini, söylemini, sloganlarını, beyannamenin muhtevasını açıklayacak, tanıtacak. Büyük bir tanıtım toplantısı yapacağız, her şey o zaman öğrenilecek."

Bir gazetecinin, "söz konusu toplantının, 13 Nisan'da gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğini" sorması üzerine Atalay, bunun "15 Nisan civarı" yapılacağı yanıtını verdi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AK Parti milletvekili aday tanıtım tarihi belli oldu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • merv 19 Mart 2015 12:53 türkiye nüfusunun yarıya yakınının makarna kömüre oy satacak kadar sefalet içinde yaşadığını sanan vatandaşlar da varmış.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Beşir Atalay
BEŞİR ATALAY KİMDİR?

Başbakan Yardımcısı Beşir Aatalay 1947 yılında Keskin’de doğdu. 1959 yılında Keskin Atatürk ilkokulunu, 1962 yılında Kırıkkale ortaokulunu ve 1965 yılında Kırıkkale Lisesini bitirdi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1970 y

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro