eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Özhan Gaziantepliler ile buluştu!

Ahmet Özhan Gaziantepliler ile buluştu!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Geleneksel Ramazan Şenlikleri” kapsamında Türk Tasavvuf Musikisi sanatçısı Ahmet Özhan konser verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-06-2015 16:16 - Güncelleme: 16-10-2015 19:56

Masal Park’ta tiyatro gösterisiyle başlayan etkinliği, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da izledi.

Tasavvuf Musikisi eserleri ve ilahiler seslendiren Özhan, Mevlana, Yunus Emre ve Hacı Bektaş Veli’den dizeler de okudu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konser sonrası Şahin, on bir ayın sultanı ramazan ayının gönüller yapma noktasında büyük bir fırsat verdiğini söyledi.

Gazianteplilere seslenen Şahin, “Fitne ve fesadı bırakıp, kendimiz için, dostlarımız için, komşularımız için, yetimler, yoksullar için bir ve beraber olalım. Hayat çok daha güzel olacak inşallah” dedi.

Konuşmaların ardından Şahin, Özhan’a kutnu kumaşından yapılmış yöresel hediye takdim etti.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Ahmet Özhan
AHMET ÖZHAN KİMDİR?

Ahmet Özhan kimdir ve aslen nerelidir, evlilikleri ve boşandığı iki eşi kimdir? Ahmet Özhan'ın son eşi ve çocukları hakkında merak edilenler. Ahmet Özhan'ın gerçek adı Ahmet Katıgöz'dür. 26 Ağustos 1950 doğumlu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro