eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'na fena gönderme

Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'na fena gönderme

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, geçen haftalarda polemik yaşadığı Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'na tartışmaları alevlendirecek yeni bir göndermede bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-07-2017 10:04 - Güncelleme: 03-07-2017 10:04

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Şubaşı geçen hafta sonu Hürriyet gazetesine bir röportaj vermişti. Röportaj sonrası aynı gazetenin yazarı Ahmet Hakan'ın diline düşen Şeyma Subaşı ile Hürriyet'in usta kalemi arasında sert bir tartışma başlamıştı. Ahmet Hakan köşesinden Subaşı için "Öyle efso bir röportaj ki.. Sinir bile olamıyorsun. Ne sinir olması! Basbayağı eğleniyorsun işte" demişti. Ahmet Hakan'ın bu sözlerle kendisini küçümsediğini söyleyen Subaşı, Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yapmıştı. Üstelik açıklamaya Ahmet Hakan'ın Ramazan'da içkili bir sofrada çekilmiş fotoğrafını da eklemişti.

İkili arasında tansiyon tam düştü derken Ahmet Hakan bugünkü köşesinden tartışmayı yeniden alevlendirecek bir hamle yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'nü köşesine taşıyan Ahmet Hakan, sonunda içinde Şeyma Subaşı'nın adının geçtiği fena bir cümle yazdı. İşte Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısı ve Şeyma Subaşı'na yaptığı o gönderme:

“ADALET Yürüyüşü”ne bakıyoruz:

- Kavga yok.

- Kamu mallarına zarar verme yok.

- Taş yok.

- Sopa yok.

- Yakma yok.

- Yıkma yok.

- Vurma yok.

- Kırma yok.

- Germe yok.

- Öfke yok.

Yani sonuçta...

Sivil, barışçıl ve zararsız bir eylem...

Fakat gel gör ki...

İktidar sahipleri...

Acayip rahatsızlar, süper keyifsizler, sonsuz kızgınlar.

Neden acaba?

Neden? Neden? Neden?

Ben anlamıyorum bunun nedenini.

Anlayamıyorum.

Anlayabilenler, bu işi bana Şeyma’nın anlayacağı bir şekilde anlatabilir mi?

Ahmet Hakan Şeyma Subaşı kavgasında ikinci perde

Şeyma Subaşı Ahmet Hakan'ı kendi silahıyla vurdu

Şeyma Subaşı ilk kez konuştu Acun ile 8 yıl boyunca...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'na fena gönderme haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Kabak tadı verdin 03 Temmuz 2017 11:01 Hakan uzattın ama,sen iktidar çevresinde birini eleştir bakalım,ceceli var şaşaalı düğnler var,gösterişli,özel uçakla umreye gidenler var,gazetecileri suçlu ilan eden Koçğiğitler vcar,Şeymayı mı buldun dişine göre,Acunu bu arada çok takdir ettim bak bulaşmadı hiç.

    CEVAP YAZ 1 0
KİMDİR ?
Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro