eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Hakan'dan liderlere referandum karnesi

Ahmet Hakan'dan liderlere referandum karnesi

Referaduma sayılı günler kaldı. Türkiye'nin anayada değişikliği için sandığa gidecek. Liderler ise mitinglere devam ediyor. Ekranlar aracılığı ile de yeni sistemi anlatan liderlerin performanslarını Ahmet Hakan değerlendirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-04-2017 09:56 - Güncelleme: 07-04-2017 09:56

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında anayada değişikliği referandumuna 9 gün kala liderlerin seçim çalışması performanslarını değerlendirdi. 

İŞTE AHMET HAKAN'IN YAZISI: 

TAYYİP ERDOĞAN: Transatlantik kaptanı gibi... Buldozer kullanıcısı gibi... Yorulmuyor... Bıkmıyor... Usanmıyor... Performansı: Zirvede.

BİNALİ YILDIRIM: Kırmızı-beyaz atkısıyla... Tatlı tatlı öfkelenmesiyle... Dört dönerek kampanya yürütmesiyle... Performansı: Beklenenin çok üzerinde.

DEVLET BAHÇELİ: Evet çalışmasını Tayyip Erdoğan’a ve Binali Yıldırım’a bırakmış gibi... Arada tweet atmasa hepten unutulacak. Performansı: Yok gibi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU: Bazen “Yav nasıl da işi öğrendi” dedirtiyor, bazen “Yav bu işi bir türlü öğrenemeyecek” dedirtiyor. Performansı: Çok dalgalı.

OSMAN BAYDEMİR: Ahbapları mahpusta... İmkânları süper kısıtlı... Görünme oranı hayli düşük... Performansı: Şartlara göre eh işte.

SİNAN OĞAN: Olay adam vesselam... Her adımı olay oluyor... İmkânsızlıklar içinden imkân çıkarmakla meşhur... Performansı: On numara beş yıldız.

TUĞRUL TÜRKEŞ: Hoşsohbet biri... Gerginlik alan bir tarafı var... Bazen Bal Mahmut kıvamında konuşuyor... Performansı: İyi, güzel...

MEHMET UÇUM: Evet cephesinin entelektüel silahı... Demagojiden uzak durup maddelere eğilen nadir isimlerden... Performansı: Bilgeliğe yakışır düzeyde.

METİN FEYZİOĞLU: Biraz hızı kesilse de erken yorulmuş algısı yaratsa da... Kampanyanın en renkli ve en buluşçu ismi... Performansı: Gayet iyi.

AYKUT ERDOĞDU: Oya gibi işlemeye, damardan gitmeye, mağdur havası uyandırmaya devam ediyor. Performansı: Süper.

MUHARREM İNCE: Ekranda “Maddeler yanımda değil” demeseydi çok daha iyi olacaktı ama nihayetinde tek kişilik parti gibi. Performansı: Göz dolduruyor.

HÜSNÜ BOZKURT: Konuşmanın şehvetine kapılıp bir çuval inciri berbat edengillerden... Performansı: İzmir’e kadar kovalanacak cinsten...

DENİZ BAYKAL: Tecrübesine pek yakışmayan tarzda yanlış anlamalara meydan verecek benzetmelere imza attı. Yoksa süperdi. Performansı: Süperin üç tık altı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Hakan'dan liderlere referandum karnesi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • kimsesiz 07 Nisan 2017 11:07 sayın hakan devletin topu tüfeği ve her türlü imkanı ile evetler hayıra karşı hala bıçaksırtı ise evren gibi % 92 düzeyinde değilse evet için çalışanlar başarısız demektir.vesselam

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro