eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Altan'a namuslu ol çıkışı

Ahmet Altan'a namuslu ol çıkışı

Ahmet Kekeç, 'Böyle giderse, sıra Hürriyet gazetesine gelecek.' diyen Ahmet Altan'a köşesinden bir soru sordu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-09-2015 08:15 - Güncelleme: 26-10-2015 07:20

Hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır ithamlarda bulunan Ahmet Kekeç'in hedefindeydi.

Eleştiri sınırlarını aşmakla suçladığı Altan'ın sert sözlerine Kekeç, "Muhalif ol... Ama namuslu muhalif ol!" başlıklı yazısında kritik bir soru yöneltti.

KAPATILAN BİR GAZETE İSMİ SÖYLE?

"Samanyolu Haber’deki dayılanmalarını tümüyle izleyemedim ama katıldığı başka bir televizyon programında söylediklerini adeta içtim. Neler mi söyledi?  “Erdoğan yargılanma hakkını kaybetmiştir” dedi. İç savaş istedi. Türkiye’yi “PKK sopası”yla tehdit etti. AK Parti’ye oy verenleri (hem de en şen’i cümlelerle) aşağıladı.

Bunları hep yapıyor.

Bunları yaptığı için de “usta gazeteci” diye ödüllendiriliyor.

Son “numarasını” söyleyeyim: Yine katıldığı bir televizyon programında, “Böyle giderse, sıra Hürriyet gazetesine gelecek. Kapatacaklar bu gazeteyi”dedi. “Özkök’le, Ahmet Hakan Coşkun’la dayanışma içine girilmesi gerektiğini” söyledi.

Namuslu bir gazeteci, “Daha önce kaç gazete kapatıldı ki, sıranın Hürriyet’e geleceğini söylüyorsun? İktidarın baskısı sonucu kapatılmış üç gazetenin, hayır bir gazetenin ismini söyleyebilir misin?” sorusuna cevap verir.

Siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama ben “namuslu bir gazetecilik” göremiyorum karşımda."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Altan'a namuslu ol çıkışı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Maçkalı 21 Eylül 2015 11:17 Kekeç mi soracak? O namuslu ise namus ve şerefi üzerine yemin edip, tam tersini yapanlara akıl versin.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ahmet Altan
AHMET ALTAN KİMDİR?

Ankara’da 1950 yılında doğan Ahmet Altan’ın tam adı Ahmet Hüsrev Altan’dır. Geçmişte Taraf gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yapan Ahmet Altan, FETÖ'yle olan işbirliğinden dolayı tutuklandı. Ahmet Altan &u

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro