eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çorlu'yu ayaklandıran skandal video

Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çorlu'yu ayaklandıran skandal video

ÇORLU'da bulunan Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yaşanan skandal görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Ders sırasında öğretmenlerine yaptıkları skandal hareketleri bir ce cep telefonuna kaydeden öğrenciler sosyal medyanın konusu oldu. Öğretmenine el işareti yapan, hakaret eden, kıyafetleri ile dalga geçen öğrenciler bu yetmezmiş gibi birde öğretmenlerini sınıfın ortasına kucağına alıp kaldırıyor. Görüntülerin ardından idari soruşturma başlatıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-02-2018 10:07 - Güncelleme: 11-02-2018 10:07

Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi skandal görüntüler olay oldu, sosyal medya yıkıldı. Ders anlatan öğretmenlerine olmadık hareketler yapan bir grup öğrenci bu görüntüleri kaydedip sosyal medyada yayınlayınca Türkiye ayaklandı. Öğretmenleriyle alay eden, terbiyesizce el hareketi yapan ve öğretmeninin kıyafetleri ile alay eden öğrenciler hakkında idari soruşturma başlatıldı. 

Çorlu'da Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerin cep telefonları ile kaydettiği görüntülerin basına yansımasının ardından idari soruşturma başlatıldı.

Öğrencilerin kaydettiği görüntülerde sınıfta ders anlatmaya çalışan bir öğretmen, öğrencileri tarafından alaya alınıyor. Öğretmen ders anlattığı esnada ayağa kalkan, öğretmenin kıyafeti ile alay eden, öğretmenin kulağına el hareketi yapan, tüm bunlarla da yetinmeyerek öğretmenini kucaklayan öğrenci, arkadaşları tarafından kahkahalarla izleniyor.

Yaşananları kaydeden öğrencilerin görüntüleri sosyal medyada paylaşmasının ardından okul yönetiminin öğrenci hakkında, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de görüntülerdeki öğretmen hakkında idari soruşturma başlattığı kaydedildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çorlu'yu ayaklandıran skandal video haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR17 YORUM
  • Misafir 13 Şubat 2018 22:04 bu olayların birinci derece sorumlusu okul idaresi ve rehberlik öğretmenleridir . ne yazık ki sorunun faturası ders anlatmaktan başka gayesi olmayan binbir güçlükle okuyan öğretmen olmak için özveri gösterenlere çıkarılıyor

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro