AGİT'in "terörist sever" gözlemcileri!

TRT'de yer alan habere göre, Türkiye aleyhindeki gösterilere katılanlar, her ortamda PKK'yı destekleyenler, AGİT gözlemcisi olarak halk oylamasını takip etmek üzere Türkiye'ye gönderildi.

AGİT'in

Bu gözlemcilerden Almanya Sol Parti Milletvekili Andrej Hunko'nın terör örgütü PKK'yı simgeleyen bez parçası önünde fotoğrafı olduğu ortaya çıktı.

AGİT'in

Yine Almanya Sol Parti Milletvekili olan, PKK'nın terör örgütü listesinden çıkarılmasını talep eden ve bu konudaki her organizasyona katılan Heike Haensel de gözlemci olarak Türkiye'ye geldi.

AGİT'in

AGİT heyetindeki bir diğer Türkiye karşıtı isim, Birlik Listesi Partisi Milletvekili Danimarkalı Nikolaj Villumsen. Referandumda "hayır" kampanyalarının öncülüğünü yapan Villumsen'in, bunu yaparken her fırsatta Türkiye'nin bölünmesi gerektiğini, bunun da terör örgütü PKK'ya destek verilerek olabileceğini dile getirdiği tespit edildi.

AGİT'in

Villumsen'in bununla kalmayıp, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG için yardım kampanyası düzenlediği ve topladığı yardımları bizzat kendi eliyle örgütün sözde elebaşı Salih Müslim'e teslim ettiği belirlendi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro