eposta yazdır zoom+ zoom-

Adnan Oktar'dan Cübbeli Ahmet'e ağır taş! O görünümle...

Adnan Oktar'dan Cübbeli Ahmet'e ağır taş! O görünümle...

Ahmet Hakan'la 'öpme' polemiğine giren Cübbeli Ahmet Hoca'ya cezaevindeki Adnan Oktar'dan büyük taş geldi. Peki Adnan Oktar Cübbeli'ye ne dedi? Cübbeli Ahmet Hoca bu taşa suskun mu kalacak?..

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-09-2018 09:44 - Güncelleme: 20-09-2018 10:26

CÜBBELİ Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye 'suç örgütü' soruşturması kapsamında cezaevinde tutuklu bulunan Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar'dan taş geldi. Oktar, Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'ye cezaevinden gönderdiği mektupta, "Cübbeli Ahmet gibi bir görünümle tebliğ mümkün değil" dedi. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'la 'öpme' polemiğine tutuşan Cübbeli Ahmet'in Adnan Oktar'a ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Abdülkadir Selvi, "Adnan Hoca’nın masonluğu ve kediciklerin örtünmesi" başlığıyla yayımlanan yazısında Adnan Oktar'ın gündemden düştüğünü ama ilgi alanından çıkmadığını söyledi. Oktar'ın kendisine birtakım açıklamalar gönderdiğini belirten Selvi'nin yazısından dikkat çeken satır başları şöyle:

MÜZİĞİN DANSIN EĞLENCENİN MERAKLISI DEĞİLİM... Her defasında dekolte kıyafetli ‘kedicik’leriyle TV ekranında yaptığı dansları gündeme getiriyor. Ben ısrarla Peygamberimizin ya da hangi İslam âliminin hayatında böyle bir şey olup olmadığını soruyorum. Adnan Oktar “Müziğin, dansın, eğlencenin meraklısı değilim” diyor.

CÜBBELİ AHMET GİBİ BİR GÖRÜNÜMLE TEBLİĞ MÜMKÜN DEĞİL... Diskolardaki, pub’lardaki, plajlardaki insanlara yaklaşmak için dans, müzik ve eğlenceyi tercih ettiklerini söylüyor. Bu arada Cübbeli Ahmet’e de bir taş atıyor. 'Cübbeli Ahmet gibi bir görünümle tebliğ mümkün değil' diyor. Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’la girdiği “öpüşme” polemiğine ara verip bir cevap verirse sevinirim.

'KUR'AN'DA BAŞÖRTÜSÜ YOK, ÇARŞAF VAR... Adnan Oktar’ın tesettürü “bikini bölgesi” olarak tarif ettiğini aktarmıştım. Zaten ‘kedicik’lerin kıyafeti de bu tarifi doğruluyordu. Mektubunda bu konuya geniş yer ayırmış. “Kuran-ı Kerim’de başörtüsü diye bir şey yoktur, çarşaf vardır” diyor. Madem Kuran-ı Kerim’de çarşaf deniliyor, o zaman ‘kedicik’leri niye çarşafa sokmuyorsun?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Adnan Oktar'dan Cübbeli Ahmet'e ağır taş! O görünümle... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • Nrt 21 Eylül 2018 16:48 Fetö haini münafıklığı ile halkımın manevi duygularını kullanarak çoğunu tuzağa düşürdü kumpasçı papaz bunun hesabını öbür hak dünyada nasıl verecek, cüppeliside,cüppesizide, oktarlısıda vb.hepsi aynı menfaat,kumpasçı,din düşmanlığı, ajan. Kıymetli vatandaşlarım Müslümanlar ALLAH ve KURAN yolundan başka yol yok tek öğretici KURAN. Devletimizin Milli Eğitimi

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Adnan Oktar
ADNAN OKTAR KİMDİR?

Kedicikleri ile bilinen Adnan Oktay kimdir aslen nerelidir? 1956 yılında Ankara'da doğdu ve lise eğitiminin sonuna kadar orada yaşadı. İslam ahlakına olan bağlılığı lise yılları boyunca çok güçlendi. Bu dönemde büyük

DEVAMI » Cübbeli Ahmet Hoca
CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR?

İstanbul Fatih'te aslen Giresunlu olan varlıklı bir aileninin oğlu olarak dünyaya geldi. Çocukluk yaşlarında cübbe giymesinden dolayı, adaşı olan yaşıtlarından ayırt edilmek için Cübbeli Ahmet olarak çağrılmaya baş

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro