eposta yazdır zoom+ zoom-

Adil Gür bıraktı mı? Meğer aslında ne demiş...

Adil Gür bıraktı mı? Meğer aslında ne demiş...

1 Kasım seçim sonuçlarını bilen Adil Gür anket işini bıraktı mı? Adil Gür hakkında çıkan 'bıraktı' spekülasyonları için internethaber.com'a konuştu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-11-2015 11:43 - Güncelleme: 03-11-2015 12:14

1 KASIM seçim sonuçlarını bilen tek anketin sahibi Adil Gür hakkında bugün haber sitelerinde 'anket işini bıraktı' iddiaları ortaya atıldı. Peki bu doğru mu? Adil Gür anket piyasasından çekiliyor mu?

Adil Gür hakkında çıkan spekülasyonla ilgili internethaber.com sitesine konuştu. Adil Gür 'temennileri bu olabilir' diyerek 'araştırma yapmayı bırakmayacağını' açıkladı. 

BENİM SÖYLEDİĞİM ŞU...

'Türkiye'de araştırma işi ayağa düştü' diyen Adil Gür televizyon ekranında yaptığı konuşmada "Türkiye'de anket ve araştırma işi hiçbir denetime tabii değil. Ben devlet denetiminden söz etmiyorum. Bilimsel denetimden söz ediyorum. Şayet bundan sonra Türkiye'de medya önüne gelen herşeyi kaynağını sormadan, araştırmayı kimin yaptığını incelemeden yayınlamaya devam ederse ben bir daha siyasi anket yayınlamayacağım dedim' dedi. 

ADİL GÜR BIRAKTI MI?adil gür

Adil Gür anket ve araştırma işini asla bırakmayacağını belirterek net bir dille şunları söyledi;

-"Ben araştırma yapmayacağımı değil yayınlamayacağımı söyledim. Bu araştırma yapmayı bıraktım değil. Araştırma yapmaya devam edeceğim. Her zamankinden daha fazla şevk ve motivasyonla devam edeceğim. Ancak bu bilgi kirliği devam ettiği müddetçe siyasi anketlerimi yayınlamayacağım."

İŞTE ADİL GÜR BIRAKTI SÖYLENTİSİNİ ÇIKARAN KONUŞMA

Adil Gür'ün 'jübilemi yaptım bıraktım' dediği iddialarının kaynağı olan televizyon ekranındaki konuşmasında şunu söylemişti;

-'Türkiye'de araştırma sektörünün çivisi çıktı. Bu işe şayet bir çözüm bulunmazsa bir denetim getirilmezse söz veriyorum bundan sonra araştırma yayınlamayacağım".

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Adil Gür bıraktı mı? Meğer aslında ne demiş... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro