eposta yazdır zoom+ zoom-

Adana'da Usame Bin Ladin paniği

Adana'da Usame Bin Ladin paniği

Bin Ladin'in ölümünün ardından, ABD'nin Adana Konsolosluğu'nda polisler uzun namlulu silahlarla nöbet tutmaya başladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-05-2011 00:52 - Güncelleme: 27-10-2015 03:50

Usame Bin Ladin'in öldürüldüğünün açıklanmasından sonra, polis olası bir saldırıya karşı ABD'nin Adana Konsolosluğu'nda nöbet tutmaya başladı.

ABD Başkanı Barack Obama tarafından El Kaide terör örgütü lideri Usame Bin Ladin'in öldürüldüğünü açıklamasının ardından, ABD'nin Adana Konsolosluğu'nda polisler uzun namlulu silahlarla nöbet tutmaya başladı

Merkez Seyhan ilçesi Levent Mahallesi'nde Girne Bulvarı'nda bulunan ABD'nin Adana Konsolosluğu binası önünde nöbet tutan polisler uzun namlulu silahlarla her an hazır hale getirildi. Bu arada, saat 13:00 sıralarında konsolosluğa yaklaşık 100 metre ileride içinde iki kişinin bulunduğu bir otomobilin beklediği ve konsolosluğu gözetlediğini belirledi.

Bunun üzerine polis merkezi ekipleri ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri olay yerine hareket etti. Nöbet tutan poliste otomobille bekleyen kişilerin yanına giderken şahıslar polisin geldiğini görüp olay yerinden kaçtı. Olay yerine gelen polisler ise şahısların bulunduğu yerde arama yaptı.

Şimdi Adana polisi her yerde otomobille konsolosluğu gözetleyen şahısları arıyor.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro