eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun'dan TV 8 için flaş açıklama!

Acun'dan TV 8 için flaş açıklama!

Acun ile TV 8 arasında yapılan pazarlıkta son nokta kondu. Twitter'dan bir açıklama yapan Acun TV 8 ile ilgili son durumu duyurdu...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-11-2013 12:03 - Güncelleme: 28-10-2015 19:28

GAZETECİLER.COM
Gazeteciler.com'un duyurduğu ve TV 8 arasındaki pazarlıkta son nokta kondu. Acun'un Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre taraflar arasında anlaşmaya varıldı ve satın alma süreci resmi olarak başladı.

Gazeteciler.com'un aldığı kulis bilgisine göre Acun Ilıcalı bu hafta sonunda patronu olduğu kanala adım atacak. TV8'de ise çalışanlar yönetimin resmi bir açıklama yapmasını bekliyor.

MEHMET NAZİF GÜNAL İLE ANLAŞTIK!

Acun yaptığı açıklamada "Sayın Mehmet Nazif Günal ile anlaştık" derken spekülasyonlara da nokta koymuş oldu.

Acun, Gazeteciler.com'un haberi üzerine geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada görüşmeleri doğrulamış "abartılı haberle itibar etmeyin" notunu düşmüştü.

Ünlü yapımcı bugün yaptığı açıklama ile "abartılı" haberlerin pek abartılı olmadığını da itiraf etmiş oldu.

Deneme

TV8'DEKİLERE KÖTÜ HABER

Kötü haberi sona bıraktık... Acun Ilıcalı TV8'i aldıktan sonra neredeyse tamamen boşaltacak. Kanaldaki asıl bomba ise haber merkezinde patlayacak. Zira TV8'de ana haber de dahil olmak üzere haber bülteni yayınlanmayacak. Aynı şekilde haber programları da bitirilecek.

ŞOV KANALI OLACAK

TV8 şov merkezli bir yayın politikasını benimseyecek. Acun Ilıcalı, şu an Star TV'ye yaptığı O Ses Türkiye, Survivor ve Yetenek Sizsiniz programlarını TV8'e taşıyacak. Bunun yanında Hülya Avşar'a da yeni bir şov programı yaptıracak.

ACUN'UN TV8 İLE İLGİLİ ASIL PLANI

Acun Ilıcalı bir medya patronu olmaktan çok para kazanma amacında. Asıl niyeti ise TV8'i satın aldıktan sonra kanalın ratingini yükseltim A grubuna çıkartarak bir kaç katı fiyata satmak.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro