eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun'dan Türk Bayrağı açıklaması

Acun'dan Türk Bayrağı açıklaması

Yetenek Sizsiniz'de bir yarışmacının Türk Bayrağı'nı kapatmasına Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-02-2013 10:18 - Güncelleme: 29-10-2015 04:24

Yetenek Sizsini'de bir yarışmacının Türk Bayrağı'nın üzerini siyah bantla kapatmasını eleştirenlere açıklama yaptı.

Star TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın juri üyeliği yaptığı programda bir yarışmacının formasının üzerindeki Türk Bayrağı’na siyah bant çekilmesi büyük eleştirilere neden oldu.
Acun Ilıcalı ise twitter'dan eleştirilere cevap verdi.

Ilıcalı, "Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj sağlamasına izin verilmemektedir. Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmiştir" dedi.

İşte Acun Ilıcalı'nın twetleri...

Acun MedyaAcun Medya @acunmedya
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj saglamasına izin verilmemektedir. Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmistir. Yaşanan bu durum teknik ekipteki bir arkadaşımızın hatasıdır.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro